Zpět MF Dnes Sobota, 6. března 2021
Hledat Rubriky 6. 3.

MF Dnes

Sobota, 6. března 2021
Close
Inzerce
6. 3. 19:00 Nigerijci riskantně vsází na kryptoměny. Vidí v nich naději na lepší život
MF Dnes
Ze všech států světa je nejvyšší podíl uživatelů kryptoměn v Nigérii, vyplývá z nedávno publikovaného průzkumu datové platformy Statista. Nadšení obyvatelé investují skromné úspory a vydělávají si na lepší život, který si dosud nemohli dovolit. Avšak tamější centrální banka pohlíží na kryptoměny s nelibostí, varuje před nimi a zakazuje je.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,93 -0,058%
USD 21,63 -0,194%
CHF 23,55 +0,259%
6. 3. 15:00 Nomády u nás nechceme. Britský řetězec diskriminoval kočovné Iry
MF Dnes
Společnost Pontins provozující rekreační parky ve Velké Británii čelí obvinění, že její zaměstnanci selektovali nežádoucí hosty za pomoci jmenného seznamu s nežádoucími jmény. Cílem firmy bylo vyhnout se hostům z řad irských kočovníků a na list se tak automaticky dostali i nositelé irských jmen. Některý ze zaměstnanců seznam pravděpodobně poskytl médiím.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 3. 12:00 Do podnájmu za čtyři miliony měsíčně. V Hongkongu padl další rekord
MF Dnes
Trh s luxusními nemovitostmi v Číně se jen zvolna zotavuje z pandemie koronaviru, nicméně Hongkong v poslední době zaznamenává zvýšený zájem o prodej i pronájem bytů, domů i pozemků. Za rekordní transakci se nyní považuje pronájem luxusního domu za více než milion hongkongských dolarů, v přepočtu téměř čtyř milionů korun měsíčně.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 3. 11:46 Máme nouzovou situaci, ohlásil Boeing 737 MAX nad USA. Bezpečně přistál
MF Dnes
Stroj Boeing 737 MAX, který mířil z Miami do New Yorku, ohlásil nouzovou situaci poté, co kapitán vypnul jeden z motorů kvůli potenciálnímu mechanickému problému. Letadlo bezpečně přistálo. Letadla Boeing 737 MAX byla celosvětově odstavena kvůli dvěma nehodám, v prosinci se vrátila do vzduchu.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 3. 7:00 Zájem o výletní lodě roste. Plavba kolem světa byla vyprodaná za den
MF Dnes
Během pandemie covidu-19, která se už více než podepisuje pod životy mnoha lidí po celém světě, se zvýšil zájem o dlouhodobé i kratší plavby po moři na velkých výletních lodích. „Chci se brzy dostat zpátky na moře, kde je o mě postaráno 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Chybí mi sociální kontakt,“ uvedla jedna z novopečených majitelek jízdenek.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 3. 0:00 Za hodinu z Prahy do Brna. Rýsuje se vysokorychlostní železniční trať
MF Dnes
Ministerstvo dopravy zveřejnilo některé podrobnosti k modernizaci železnice mezi Prahou a Brnem. Vysokorychlostní železniční spojení mezi Prahou a Brnem by mohlo využívat až 60 tisíc cestujících každý den. Cesta vlakem do měst podél trasy se navíc zkrátí o více než polovinu.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 3. 0:00 Umělci draží digitální díla za miliony. Hodnotu jim vdechly kryptoměny
MF Dnes
Létající kočka, skórující LeBron James a Trump, jehož si nikdo nevšímá... To jsou jen některé motivy digitálních uměleckých děl, které se za poslední měsíc vydražily za stovky tisíc dolarů. Trend má své příznivce a odpůrce. Ti první ohlašují novou éru, v níž umělci budou mít v online prostoru možnost zpeněžit svá díla, odpůrci připomínají, že jediné, co kupci digitálního umění získávají, je pocit jedinečnosti.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 18. dubna 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat