Zpět MF Dnes Sobota, 27. února 2021
Hledat Rubriky 27. 2.

MF Dnes

Sobota, 27. února 2021
Close
Inzerce
27. 2. 19:00 Za smrt pasažérky po pádu na eskalátoru musí aerolinky zaplatit 70 milionů
MF Dnes
Americká letecká společnost Alaska Airlines musí zaplatit 3,2 milionu dolarů (68,4 milionu korun) rodině ženy, která v roce 2017 zahynula po pádu z eskalátoru na mezinárodním letišti v americkém Portlandu, píše list USA Today. Aerolinky nyní vyhodnocují další právní kroky.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,93 -0,058%
USD 21,63 -0,194%
CHF 23,55 +0,259%
27. 2. 18:29 Autoservisy nejsou ve výjimkách. Mohou ovšem i nadále fungovat, hlásí svaz
MF Dnes
Autoservisy se kvůli vládním restrikcím zavírat nemusí. Veškerá komunikace se však bude muset uskutečnit venku, zákazníci nebudou moci dovnitř do prodejny. Kontakt se zákazníkem musí být zcela omezen pouze na předání vozidla ve venkovních prostorách, uvedl tajemník Svaz dovozců automobilů Josef Pokorný.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 17:27 Většina skiareálů už sezonu vzdala, část nemusí do příští sezony přežít
MF Dnes
Většina lyžařských areálů letošní sezonu vzdává, uvedla Asociace horských středisek. I kdyby mohla střediska ještě otevřít, nevyplatilo by se jim to. Letošní sezona by la na sníh příznivá, patřila by k vydařenějším. Ztráty lze nyní jen odhadovat, uvedl ředitel asociace Libor Knot.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 15:00 Pan Brambůrek z Toy Story už nebude pán. Výrobce trvá na genderové neutralitě
MF Dnes
Výrobce hraček Hasbro ve čtvrtek oznámil, že odstraní ze značky populární postavičky Mr. Potato Head, v Česku známé jako pan Brambůrek, slovo pan. Zpráva se okamžitě setkala s kritikou a vyvolala pozdvižení na sociálních sítích. Firma se brání, že se chce pouze zbavit genderového omezení.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 12:44 Kanada řeší záhadu s máslem, které v teple neměkne
MF Dnes
Kanadští spotřebitelé začali veřejně řešit záhadu, která se týká kvality másla v obchodech. Mnozí si totiž všimli, že v posledních týdnech se máslo hůře roztírá a neměkne ani při pokojové teplotě. Jedním z možných vysvětlení je podle odborníků to, že chovatelé začali kravám do krmiva přidávat větší množství palmového tuku, napsal server BBC.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 12:10 Středula: Ekonomické zájmy má vláda před zdravím, fabriky vůbec neřeší
MF Dnes
Vláda podle předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středuly dala přednost ekonomickým zájmům před ochranou občanů a nehledá možnosti, jak vážnou situaci s koronavirovou nákazou ve fabrikách řešit. Ve vládě mají být lidé, kteří mají odvahu a odpovědnost vůči svým lidem.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 12:00 Zaveďte očkovací pasy, prosí Řekové EU. Chtějí obnovit cestovní ruch
MF Dnes
Řecký ministr pro turismus vyzval lídry Evropské unie, aby urychleně uvedli v platnost takzvané očkovací pasy. Doklad, který by měl potvrdit, že cestovatel je naočkován vakcínou proti koronaviru, je podle Řeků jedinou nadějí, že by se mohl obnovit cestovní ruch, z něhož země dlouhodobě žila.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 10:36 Robinhood se potichu chystá vstoupit na burzu, tvrdí zdroje Bloombergu
MF Dnes
Internetová makléřská společnost Robinhood plánuje v březnu tajně požádat o primární nabídku akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Společnost stojí za prudkým zájmem drobných investorů o nákupy akcií v poslední době.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 7:00 Zamrzlý Texas rozděluje Ameriku. Zelená energie nás zklamala, říkají někteří
MF Dnes
Nečekaně nízké teploty, které před nedávnem decimovaly americký stát Texas, zapříčinily, že se bez elektřiny a tepla náhle ocitlo několik milionů lidí. Právě tato krizová situace přiměla mnohé, aby se zamysleli nad dlouho otevřenou otázkou ohledně využívání obnovitelných energetických zdrojů. Ty evidentně Texasanům nepomohly.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 0:00 Izrael vzkvétá i po ročním lockdownu, ekonomiku táhnou technologické firmy
MF Dnes
Koronavirus uzavřel Izrael téměř na rok, přesto země nebankrotuje. Vděčí za to svým technologickým firmám a startupům, které pandemie v mnoha případech naopak posílila.
 To se mi líbí Odpovědět
27. 2. 0:00 Metlou britského obchodu s EU je papírování. České firmy se zatím drží
MF Dnes
Dva ze tří dodavatelských řetězců uvádí, že obchod Velké Británie s EU nabíral během února zpoždění minimálně dvou až tří dní. Vyplývá to z průzkumu, který si nechal vypracovat britský institut CIPS. Místo dopravních komplikací jsou hlavní příčinou zdržení celní formuláře. Firmy, pro které je obchodování mimo unijní prostor rutinou, problém nemají. To potvrzuje i případ některých českých firem.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 18. dubna 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat