Zpět MF Dnes Sobota, 21. listopadu 2020
Hledat Rubriky 21. 11.

MF Dnes

Sobota, 21. listopadu 2020
Close
Inzerce
21. 11. 18:41 Tisíce lidí se zapojily do sbírky potravin, poptávku to ale nepokryje
MF Dnes
Tisíce lidí se v sobotu zapojily do dobročinné sbírky potravin a drogistického zboží pro lidi v nouzi. V 603 prodejnách lidé darovali hlavně rýži, těstoviny, konzervy a další trvanlivé potraviny, přispět mohou také prostřednictvím dvou e-shopů, sdělila ČTK pořádající Česká federace potravinových bank.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,26 -0,202%
USD 22,13 +0,104%
CHF 24,24 -0,454%
21. 11. 18:08 Boeingy 737 MAX budou moci v EU do vzduchu v lednu, nutné bude školení
MF Dnes
Letadla Boeing 737 MAX dostanou v Evropské unii povolení k návratu do vzduchu zřejmě v lednu. Na pařížském leteckém fóru to řekl šéf Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) Patrick Ky. Právě tato společnost loni po jarních tragických nehodách celosvětově zastavila provoz zmíněných letadel.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 17:00 Energie z větru i mořských vln. Evropská komise nastínila, kam půjde podpora
MF Dnes
Evropská unie ve snaze více využívat obnovitelné zdroje by měla v tomto desetiletí výrazně zvýšit množství energie vyráběné v pobřežních vodách. Počítá s tím plán, který ve čtvrtek zveřejnila Evropská komise.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 16:56 Potravinové sbírce nenahrává covidová krize, úspěch bude i 300 tun
MF Dnes
Lidé mohou od soboty v rámci celostátní potravinové sbírky naplnit nákupní košíky pro lidi v nouzi. Podle ředitelky České federace potravinových bank Veroniky Lachové bude letos kvůli omezením mnohem menší, ale i tak věří, že lidé opět projeví solidaritu.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 13:00 Facebook nás nutí chodit do kanceláří, stěžují si hledači nenávistného obsahu
MF Dnes
Více než dvě stě zaměstnanců sociální sítě Facebook obvinilo firmu v otevřeném dopise z toho, že je nutí chodit do kanceláří i přes riziko koronavirové nákazy. Jde o specifické pracovníky, takzvané moderátory obsahu, jejichž úkolem je hledat na síti problematické příspěvky. Kromě psychické újmy, kterou z podstaty práce trpí, jim tak nyní hrozí i ta fyzická, uvádí dopis.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 9:29 Ne sérum, ale fólie. Příští rok přijde na trh 3D krém, říká italská firma
MF Dnes
Zatímco v etiketách na potravinách se již leckdo vyzná, s kosmetikou je to naopak. Málokdo tak ví, jaké chemické látky na sebe nanáší. Raffaella Gregorisová proto ze své kosmetiky vyloučila všechny přísady, které nejsou čistými aktivními složkami. A teď podnikne další krok – příští rok nabídne na trh 3D krém.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 9:00 Pole u Londýna plné ikonických taxíků. Majitelé kvůli covidu neví, co s nimi
MF Dnes
Během epidemie je pro typické londýnské černé taxíky stále složitější získat zákazníka. Jejich majitelé tak mnohá z aut zaparkovali na polích na předměstí metropole. Tam jsou ale vystavena zlodějům, kteří z nich kradou díly.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 8:00 Církve na pandemii tratí stovky milionů. Chybí příjmy z turistiky i sbírek
MF Dnes
Hospodářský výsledek katolické církve byl minulý rok v plusu 29 milionů korun, uvedli její zástupci. Za letošní rok v důsledku pandemie očekávají obrovské ekonomické ztráty, jen po jarní vlně je vyčíslili na 220 milionů korun. Ale třeba v sousedním Německu přišly tamní církve o víc než miliardu eur (víc než 26 miliard korun).
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 0:00 Izraelské aplikace najdou bombu i dítě. Teď chtějí vrátit lidi do divadel
MF Dnes
Rychlý test na koronavirus a pak teprve možnost jít na stadion, nákupního centra anebo do divadla. To je jedno z izraelských řešení, které vrátí svět k rutinnímu životu. S využitím moderních technologií ho připravuje firma CTI Real Solutions.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Úterý, 24. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat