Zpět Lidové noviny Sobota, 21. listopadu 2020
Hledat Rubriky 21. 11.

Lidové noviny

Sobota, 21. listopadu 2020
Close
Inzerce
21. 11. 17:09 Odstavené Boeingy 737 MAX dostanou v EU povolení k provozu zřejmě v lednu
Lidové noviny
Letadla Boeing 737 MAX, která byla loni na jaře po dvou tragických nehodách v celém světě odstavena z provozu, dostanou v Evropské unii povolení k návratu do služby zřejmě v lednu. Na pařížském leteckém fóru to řekl šéf Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) Patrick Ky. Právě tento úřad loni provoz letadel v Evropě zakázal.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,26 -0,202%
USD 22,13 +0,104%
CHF 24,24 -0,454%
21. 11. 16:33 Británie se s Kanadou dohodla na budoucích obchodních vztazích
Lidové noviny
Británie v sobotu podepsala prozatímní obchodní dohodu s Kanadou. Informují o tom tiskové agentury. Jde o druhou dohodu o pobrexitových vztazích, kterou Londýn podepsal s některou z významných ekonomik. V říjnu Británie podepsala obdobnou smlouvu s Japonskem, která do značné míry zachovává dosavadní obchodní vztahy mezi oběma zeměmi.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 14:00 Robopsy používají firmy i vědci. Pomáhají v Černobylu nebo u stavby Muskova vesmírného korábu
Lidové noviny
V texaském areálu Boca Chica společnosti SpaceX, která zde vyvíjí vesmírný koráb Starship, se objevil robotický pes od firmy Boston Dynamics. I když o jeho skutečném účelu SpaceX stále mlčí, z jeho konání je jasné, že ve středisku neslouží jen k pobavení technologických nadšenců.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 12:17 Aktualizováno Další výjimka: od pondělí mohou otevřít obchody se zbraněmi. Myslivci potřebují střelivo na lov prasat
Lidové noviny
Od pondělí smějí otevřít prodejny se zbraněmi a střelivem. Vláda je na svém pátečním zasedání zařadila mezi výjimky v rámci koronavirového krizového opatření, které jinak obecně zakazuje maloobchodní prodej. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) vysvětlil, že k výjimce kabinet ANO a ČSSD přistoupil kvůli nutnosti regulovat počty divokých prasat.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 7:19 Videohra Super Mario Bros. 3 byla vydražena za rekordní částku, do aukce se zapojilo 20 zájemců
Lidové noviny
Počítačová hra Super Mario Bros. 3 v původním obalu z roku 1990 byla vydražena v aukci ve Spojených státech za 156 000 USD (3,5 milionu Kč). To je rekordní částka zaplacená v aukci za videohru v původním obalu, uvedla agentura DPA s odvoláním na oznámení aukční síně Heritage Auctions.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 11. 5:00 Budoucnost přímých letů z Prahy do Číny je nejistá. Na příští rok zatím není potvrzeno obnovení jediné linky
Lidové noviny
Kanceláře letecké společnosti China Eastern Airlines v pražském administrativním komplexu Florentinum zejí prázdnotou. Jsou vyklizené, zmizely i poutače s logem. Vypadá to, že ani po skončení pandemie již přímé spojení s Prahou firma neobnoví.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Úterý, 24. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat