Zpět Lidové noviny Sobota, 24. října 2020
Hledat Rubriky 24. 10.

Lidové noviny

Sobota, 24. října 2020
Close
Inzerce
24. 10. 21:09 Firma Prymulovy dcery získala dotaci k výrobě dezinfekce, dosud byla většinou ztrátová
Lidové noviny
Firma Medimun, kterou ovládá dcera ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) Karolína, získala letos v srpnu dotaci více než 650 000 korun z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Peníze mají jít na nákup technologií k výrobě dezinfekce. Napsal to v sobotu server Euro.cz, podle kterého byla firma dosud většinou ztrátová a vykazovala minimální činnost. Karolína Prymulová ani její otec se podle týdeníku k věci nevyjádřili.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,26 -0,202%
USD 22,13 +0,104%
CHF 24,24 -0,454%
24. 10. 19:48 Pobočky sázkových kanceláří zůstávají překvapivě otevřené. Ve výčtu vládních restrikcí chybějí
Lidové noviny
Sázkové kanceláře při jarní vlně pandemie koronaviru nefungovaly, nyní ale možná překvapivě jedou téměř bez omezení. Vládní nařízení se ně totiž údajně nevztahují. Firmy tvrdí, že nejde o obcházení restrikcí, ale že se opírají o informace ministerstev z jara. Podle nich prý sázkové kanceláře byly tehdy uzavřeny zbytečně.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 10. 9:21 Vnitro chystá obměnu systému Czech Point za více než 72 milionů korun, aktuální řešení není flexibilní
Lidové noviny
Ministerstvo vnitra chystá obměnu systému Czech Point, který lidem poskytuje zejména ověřené výpisy z informačních systémů veřejné správy, jako například výpis z katastru nemovitostí nebo z rejstříku trestů. Zakázku za 72,4 milionu korun by měla získat Národní agentura pro komunikační a informační technologie (NAKIT). Vyplývá to z materiálu, který vnitro v pondělí předloží pro informaci vládě. Ke stanovení ceny byl podle materiálu využit znalecký posudek.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 10. 7:02 AstraZeneca a Johnson & Johnson obnovují testování vakcíny proti covidu ve Spojených Státech
Lidové noviny
Společnost AstraZeneca oznámila, že v USA obnovila konečnou fázi testů své očkovací látky proti covidu-19. Na opětovné zahájení svých zkoušek se podle svého vyjádření chystá také firma Johnson & Johnson. Obě firmy zkoušky pozastavily kvůli neočekávané zdravotní komplikaci u jednoho z testovaných.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 10. 5:00 Vláda neumí vyhodnotit situaci, nebo hraje salámovou metodu, říká šéf Expobank. Krize přitáhne cizí investory
Lidové noviny
„Pokud se mění pravidla častěji, než je dvoutýdenní horizont jejich efektu, tak buď vláda neumí vyhodnotit situaci, nebo autority hrají vůči obyvatelstvu salámovou metodu,“ komentuje v rozhovoru pro server Lidovky.cz další zostření proticovidových opatření šéf Expobank Lubomír Lízal.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 25. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat