Zpět Patria Středa, 21. října 2020
Hledat Rubriky 21. 10.

Patria

Středa, 21. října 2020
Close
Inzerce
21. 10. 22:03 Snap táhne vzhůru sociální média, je Netflix po výsledcích příležitost k nákupu?
Patria
Americké indexy dnes jen těžko hledaly směr. Oproti přesvědčení z minulého týdne, že k dohodě o další podpoře ekonomiky nedojde minimálně do prezidentských voleb, nyní jsou trhy sice optimističtější, přesto ale prozatím žádnou dohodu nemáme a trhy tak trochu zápasí s tím, zda vyrazit optimisticky vzhůru či raději vyprodávat, a tak dnes spíše vyčkávaly.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,26 -0,202%
USD 22,13 +0,104%
CHF 24,24 -0,454%
21. 10. 17:26 Nejvyšší dividendové výnosy na světě
Patria
Podívejme se dnes na nejvyšší dividendové výnosy na světě a poté na to, co si trhy myslí o dlouhodobém růstu v Severní Americe a Evropě. Následující graf porovnává řadu světových trhů právě podle toho, jaký nabízí dividendový výnos.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 16:55 Libra roste díky obnoveným jednáním a šanci na dohodu, akcie jsou na tom smíšeně
Patria
Na hlavních finančních trzích je odpolední vývoj už o něco pozitivnější. Situace se dá shrnout podle nás tak, že je tu převažující důvěra v dodání amerického fiskálního balíku ještě před volbami a obnovená šance na obchodní dohodu mezi EU a UK, ale kvůli předvolební nejistotě a rozmachu koronaviru se investorům nechce úplně podléhat euforii.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 15:58 Reuters: Biden by výrobcům aut asi zpřísnil pravidla emisí
Patria
Automobilky ve Spojených státech se připravují na zpřísňování emisních pravidel a na státní podporu využívání elektromobilů v případě, že v listopadových prezidentských volbách zvítězí kandidát Demokratické strany Joe Biden.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 15:17 Bloomberg: V závodě o zotavení vítězí auta
Patria
Automobilový sektor stojí už od března v čele zotavování na evropských akciových trzích. Oporou mu jsou hospodářské zotavení v Číně a poptávka po soukromé dopravě.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 13:05 Maloobchod a služby budou od čtvrtka uzavřeny, kapacita nemocnic je naplněna z 80 procent
Patria
Kvůli vývoji koronavirové epidemie bude od čtvrtka 06:00 do konce nouzového stavu, který je aktuálně platný do 3. listopadu, uzavřen maloobchod. Výjimku mají prodejny základního sortimentu.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 12:35 Ericsson reportuje nečekaně vysokou hrubou marži a čistý zisk
Patria
Výrobce telekomunikačních zařízení a přední poskytovatel 5G vybavení zaknihoval tržby ve výši 55,6 mld. SEK (+1 % yoy), čímž se téměř přesně trefil do konsensu trhu.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 12:20 Netflix zklamal s počty nových uživatelů, investiční teze ale zůstává
Patria
Na rovinu si řekněme, že výsledky Netflixu mohly dopadnout lépe a my sami jsme čekali víc. Ostatně je to vidět i z -5% tržní reakce. Zároveň lze ale najít pár pozitiv, tak to vezměme hezky popořádku.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 10:55 Investiční tip Daimler: Výrobce Mercedesů se vrací do formy
Patria
Automobilový průmysl stál z podstaty svého byznysu v první linii sektorů zasažených koronavirem. Na rozdíl od předešlých krizí byl navíc šok poptávkový (omezení poptávky a zavřené prodejny) i nabídkový (zavřené továrny).
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 10:52 Pokračující boj s koronavirem se nelíbí akciím ani koruně
Patria
V centru pozornosti finančních trhů je možnost, že se ještě tento týden podaří najít shodu mezi americkou vládou a oběma komorami Kongresu na velkém fiskálním balíku.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 9:12 Rozbřesk: Pandemie není pod kontrolou, Česko směřuje k “lockdownu”. Co to bude znamenat pro ekonomiku?
Patria
Máme za sebou další rekordní přírůstek počtu nakažených – v úterý jich přibylo skoro 12 tisíc. Navíc roste i počet hospitalizovaných, a to podle našich propočtů rychleji, než naznačují simulace na základě počtu nakažených.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 8:59 Netflix varoval, že počty nových předplatitelů budou slábnout. Očekávání byla nasazena vysoko
Patria
Nárůst počtu předplatitelů americké internetové televize Netflix ve třetím čtvrtletí činil 2,2 milionu. Tento výsledek výrazně zaostal za očekáváním. Způsobila to rostoucí konkurence na poli streamovacích služeb i návrat živých sportovních přenosů na televizní obrazovky.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 8:54 Trhy by měly zahájit růstem. Avast ukázal čisla za třetí kvartál, Pilulka završila IPO
Patria
Růstem by měl ve středu zahájit akciové trhy v Evropě, především v sázce na přeci jen se blížící stimulaci americké ekonomiky z dopadů koronaviru. Na domácím trhu zveřejnil vybraná kvartální čísla Avast, připomeňme také včerejší završení úpisu akcií Pilulka.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 8:34 Hypoindex: Sazby hypoték padají už půl roku v řadě na úrovně září 2017
Patria
Průměrná úroková sazba hypoték v září klesla na 2,07 procenta ze srpnových 2,11 procenta. Sazba se snížila již šestý měsíc v řadě, tak nízko byla naposledy v září 2017.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 8:20 Avast ve čtvrtletí zvedl tržby i provozní ukazatel, potvrzuje výhled
Patria
Původem česká softwarová společnost Avast dnes oznámila update ke svému hospodaření za třetí čtvrtletí. Společnost zvedla upravené tržby na 226,0 mil.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 10. 5:34 Evropský trh s dluhem je na rekordu. Pomohly speciální papíry EU
Patria
Evropský primární trh s dluhopisy překonal v prodejích poprvé hranici 1,5 bilionu EUR. Nejnověji k tomu příspěla nabídka prvních společných dluhopisů Evropské unie, která rozbila dosavadní rekordy.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 25. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat