Zpět Byznys Úterý, 29. září 2020
Hledat Rubriky 29. 9.
Close
Inzerce
29. 9. 22:02 Obchodování v USA poznamenala nervozita
Patria
Trhy ve Spojených státech dnes poznamenala nervozita z plánované dnešní první debaty mezi prezidentskými kandidáty v USA, tedy mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,31 -0,110%
USD 22,11 -0,430%
CHF 24,35 -0,062%
29. 9. 20:05 Trump je šampionem v neplacení daní, hodnotí experti uniklá přiznání
MF Dnes
Američtí miliardáři se „překvapivě běžně“ vyhýbají daním, Donald Trump však tyto taktiky posunul až na hranici možností. Tak hodnotí daňoví experti oslovení agenturou AP uniklá daňová přiznání amerického prezidenta, o nichž v neděli napsal deník The New York Times. Ten tvrdí, že za posledních dvacet let Trump nezaplatil skoro žádné daně z příjmu.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 18:50 Česká kina žízní po hollywoodských trhácích. Drží je tuzemské filmy
MF Dnes
Česká kina zaznamenala v srpnu poloviční návštěvnost v porovnání s minulým rokem. Zúžené počty diváků ale nejsou jediným problémem, který kinaře tíží. Kvůli odkládání premiér amerických blockbusterů nemají co hrát a musí se spoléhat na českou tvorbu. S obavou vyhlížejí konec roku, kdy budou moct sečíst ztráty a připravit se na další a tentokrát snad výdělečnější rok.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 18:41 Ropa prudce zlevňuje kvůli obavám o poptávku, investoři čekají na údaje z minulého týdne
Lidové noviny
Ceny ropy se v úterý výrazně snižují, protože rychlé šíření koronaviru v Evropě a Spojených státech posiluje obavy ohledně vyhlídek pro poptávku po palivech. Investoři nyní čekají na údaje o vývoji zásob ropy v USA v minulém týdnu.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 18:06 Řeknu jediné slovo: Baterie
Patria
Americký filmový institut v roce 2005 tvrdil, že nejlepší filmová hláška zazněla v Absolventovi a zní „řeknu jen jedno jediné slovo: plasty.“ Pokud by institut měl ponětí o perlách z našich filmů, byl by pro plasty možná úspěch dostat se tak do první desítky.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 17:02 Euro míří nahoru, nejisté akcie čekají na předvolební debatu
Patria
Akcie v Evropě zůstávají lehce v červeném a po mírně pozitivním úvodu se k nim přidává také Wall Street: Stoxx Europe 600 momentálně ztrácí 0,3 pct a S&P 500 je dole o 0,2 pct.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 16:44 Banky dosud přijaly 401 tisíc žádostí o odklad splátek úvěrů. Lidé mají na podání čas do konce září
Lidové noviny
Banky k 18. září přijaly téměř 401 000 žádostí o odklad splátek úvěrů, schválily jich 359 000. Vyplývá to z nejnovějších dat České národní banky (ČNB). Počet podaných žádostí klesá v souvislosti s blížícím se termínem ukončení možnosti odkladu, který je 31. října, informoval hlavní poradce České bankovní asociace Vladimír Staňura. „Ve středu je tak poslední den, kdy mohou lidé podat žádost o odklad splátek, ale už pouze na jeden měsíc,“ dodal.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 16:37 Poslanci schválili dopravní zákon roku. Má zrychlit stavbu dálnic a železnic
MF Dnes
Poslanci napodruhé schválili dopravní zákon, který má urychlit stavby dálnic a železnic zhruba o třetinu. Původně jej vrátil Senát přičemž opozice normu kritizovala, že jde jen o další sliby. Takzvaný liniový zákon umožní výstavbu ještě před uzavřením sporů o pozemky.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 16:20 FT: Strach ze sporných voleb pohání sázky na výkyvy v akciích
Patria
Nebezpečí v podobě sporných prezidentských voleb v USA investory děsí víc a víc. Kromě jiného se zintenzivňují i přípravy na možné období tržní volatility, neboť se zvyšují náklady pojištění proti případným turbulencím, napsaly na webu Financial Times.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 16:08 NTT v největší transakci v Japonsku převezme svou mobilní část
Patria
Japonská telekomunikační společnost Nippon Telegraph and Telephone (NTT) zcela ovládne svou divizi bezdrátových služeb NTT Docomo. Za zbývající podíl zaplatí 4,25 bilionu jenů (asi 937 miliard Kč), což z transakce činí největší nabídku na převzetí v Japonsku.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 15:57 Rodinné domy zdražují, průměrné náklady na stavbu loni přesáhly 3,5 milionu
MF Dnes
Průměrné náklady na stavbu rodinného domu loni meziročně vzrostly o 3,5 procenta na 3,55 milionu korun, vyplývá z údajů Českého statistického úřadu. Náklady setrvale rostou od roku 2016, průměr loni poprvé překročil hranici 3,5 milionu. U dokončených bytů v bytových domech se loni zvedly o 6,1 procenta na 2,27 milionu korun.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 15:44 AMISTA investiční společnost, a.s.: INFOND investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. - zveřejňuje Informace o Pololetní zprávě k 30. 6. 2020
Patria
AMISTA investiční společnost, a.s. IČO:27437558 Společnost INFOND investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. zveřejňuje Informace o Pololetní zprávě k 30.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 15:44 Siemens Gamesa se spojila s Gas & Power a vytvořila Siemens Energy
Patria
Společnost Siemens AG uvedla 28. září na frankfurtskou burzu cenných papírů společnost Siemens Energy, čímž sloučila společnost Siemens Gamesa Renewable Energy s jejími divizemi Gas and Power.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 15:42 Sněmovna stvrdila tzv. liniový zákon zrychlující přípravu výstavby dálnic. Celý proces by měl zkrátit až o třetinu
Lidové noviny
Sněmovna stvrdila svoji verzi vládní novely takzvaného liniového zákona, která má urychlit přípravu výstavby dálnic a další infrastruktury. Podle vlády by novela měla zkrátit přípravu staveb až o třetinu. Státu má také usnadnit získávání pozemků. V případě výkupu stavebních pozemků a staveb bude moci vlastník dostat až jedenapůlnásobek znalecké ceny. Předlohu nyní dostane k podpisu prezident Miloš Zeman.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 15:17 Deflace v Německu se v září prohloubila, pokles činí 0,4 procenta
Patria
Deflace v Německu se v září prohlouila, spotřebitelské ceny podle údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu v EU klesly meziročně o 0,4 procenta. Ukázaly to předběžné údaje, které dnes zveřejnil německý statistický úřad.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 14:47 Tesla po zrušení akvizice usiluje o těžbu vlastního lithia
Patria
Tesla si zajistila svá vlastní práva na těžbu lithia v Nevadě poté, co upustila od plánu koupit si zde firmu, uvedli lidé obeznámení s touto záležitostí.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:41 UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s. - Pololetní zpráva k 30.6.2020
Patria
UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s. (IČ 28375025) Společnost UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s. zveřejňuje pololetní zprávu k 30.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:37 Politikům došly nápady. Nestojí o rozvoj kraje, soudí ředitel firmy Y Soft
MF Dnes
Brno se může posunout dál jen s dálnicí do Vídně a lepšími školami, míní byznysmen, jehož firma Y Soft slaví dvacetiny.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:29 Přes 1500 poboček pošty mění kvůli pandemii otevírací dobu. Lidé kritizují polední pauzu
Lidové noviny
Česká pošta upravuje návštěvní dobu. Změny ve dvou vlnách, od 1. září a 1. října, se dotknou dohromady 1518 poboček. Zhruba u třetiny z nich, ve městech do 20 tisíc lidí, bude otevírací doba sjednocená. Pro zákazníky by tento model měl být přehlednější. Podle reakcí na sociálních sítích jim však změny spíše nevyhovují, protože zasahují do pracovní doby.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:25 Nokia bude v 5G sítích hlavním dodavatelem britské BT
Patria
Finský výrobce telekomunikačních zařízení Nokia uzavřel dohodu s největším britským telefonním operátorem BT a stane se jeho hlavním dodavatelem komponentů pro sítě páté generace (5G).
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:20 Nokia bude v 5G sítích hlavním dodavatelem největšího britského telefonního operátora BT
Lidové noviny
Finský výrobce telekomunikačních zařízení Nokia uzavřel dohodu s největším britským telefonním operátorem BT a stane se jeho hlavním dodavatelem komponentů pro sítě páté generace (5G). Těží tak z nařízení, kterým britská vláda blokuje čínskou firmu Huawei, informoval v úterý server BBC.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 13:07 Primární nabídka Allegro je největším úpisem na varšavské burze
Patria
Polská platforma pro e-commerce Allegro získala zhruba 9,2 miliardy PLN (2,3 mld. USD) v dosud největším primárním úpisu na varšavské burze. Společnosti se díky silnému zájmu o akcie spojené s technologiemi v Evropě podařilo prodat více akcií, než kolik plánovala.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 12:42 Týdenní výhled: První prezidentská debata v USA a nová firma Siemens Energy
Patria
Hlavní událostí týdne bude pravděpodobně první debata mezi prezidentskými kandidáty v USA, tedy mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem, která proběhne již v úterý večer.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 12:28 Příjmy posiloven se propadají. Zavedení roušek je může zničit, tvrdí průzkum
MF Dnes
Příjmy 50 procent a méně ve srovnání s loňským rokem eviduje polovina tuzemských fitness center. Přitom zhruba třetině provozovatelů fitness vzrostly kvůli hygienickým a bezpečnostním opatřením náklady. Posilovny se teď obávají jejich zpřísnění a varují, že znovuzavedení roušek by pro ně mohlo být likvidační, vyplývá z aktuálního průzkumu.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 12:02 Pozvánka na webinář Na stopě investičním příležitostem. Již zítra!
Patria
Proč jsou technologické akcie tolik našponované? Je jejich růst opodstatněný? A jaké konkrétní příležitosti se aktuálně nacházejí na trhu? Těmito otázkami i praktickou ukázkou strategie Vás během dalšího z populárních webinářů provede makléř Patria Finance Jan Cepák.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 11:58 Ekonomická nálada v eurozóně je lepší, než se čekalo
Patria
Ekonomická nálada v eurozóně v září po poklesu vinou koronaviru znovu vzrostla. Zlepšila se více, než se čekalo, i když stoupla méně než v předchozím měsíci.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 11:45 Křetínského prodej Pražské teplárenské prověřuje antimonopolní úřad
MF Dnes
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) začal posuzovat prodej Pražské teplárenské společnosti Veolia. Kupuje ji od Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského. Vyplývá to z oznámení na internetových stránkách úřadu. EPH prodej Pražské teplárenské oznámil na začátku září.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 11:39 Akcie korigují začátek týdne, koruně a euru se však daří
Patria
Začátek úterního obchodování je pozitivní na pražské burze, která ještě dohání včerejší velmi pěkné výkony západních trhů. Klíčové evropské akciové indexy ale naopak korigují své zisky, a to o 0,4-0,8 pct.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 11:38 Antimonopolní úřad posuzuje prodej Pražské teplárenské Veolii. Ta ji má získat od holdingu Křetínského
Lidové noviny
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) začal posuzovat prodej Pražské teplárenské společnosti Veolia. Kupuje ji od Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského. Vyplývá to z oznámení na internetových stránkách úřadu. EPH prodej Pražské teplárenské oznámil na začátku září.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 10:51 De Grauwe: Příběh tří depresí a co bude dál
Patria
Během Velké deprese třicátých let byla monetární i fiskální politika utažená. Ukazuje na to práce Friedmana a Schwartzové z roku 1963, ke stejným závěrům dochází v roce 2010 Eichengreen a O’Rourke.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 10:50 Do benzinu se má míchat dvojnásobek lihu, starší vozy mohou mít problém
MF Dnes
Povinný minimální podíl biopaliva, jejž petrojeláři ročně uvedou na trh, se možná zvýší. Poslanec Pavel Pustějovský (ANO) Sněmovně navrhuje, aby se do prodávaného benzinu míchal dvojnásobný podíl lihu, informovaly Lidové noviny. Důvodem je plán EU na snižování emisí, zejména majitelé starších vozů na benzin si však připlatí.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 10:47 NTT v největší transakci v Japonsku převezme svou mobilní část. Zaplatí takřka bilion korun
Lidové noviny
Japonská telekomunikační společnost Nippon Telegraph and Telephone (NTT) zcela ovládne svou divizi bezdrátových služeb NTT Docomo. Za zbývající podíl zaplatí 4,25 bilionu jenů (asi 937 miliard Kč), což z transakce činí největší nabídku na převzetí v Japonsku. Informují o tom tiskové agentury.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 10:46 Fitness centrům klesl příjem, důvodem jsou strach z covidu i home office. ‚Roušky by mohly být likvidační‘
Lidové noviny
Příjmy 50 procent a méně ve srovnání s loňským rokem eviduje polovina tuzemských fitness center. Hlavními důvody jsou strach klientů z nákazy, ale také velké procento lidí pracujících z domu.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 9:52 Investiční experti budou diskutovat o dopadech koronakrize na realitní trh a na výkonnost nemovitostních fondů
Hospodářské noviny
Realitní fondy, které umožňují zhodnocovat peníze v komerčních nemovitostech, prošly v uplynulých měsících zátěžovým testem. Zavřené hotely, vylidněná obchodní centra a poloprázdné kanceláře znamenaly výpadky nájmů, pokles cen budov a také...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 9:14 Rozbřesk: Akciové trhy se snaží oklepat z druhé vlny pandemie
Patria
Druhá vlna pandemie je realitou na čím dál větším počtu míst v Evropě – rychlé přírůstky případů vidí zejména Francie, Španělsko a Belgie. Ovšem i v relativně klidném Německu nervozita roste – Angela Merkelová včera na uzavřeném jednání ministerstva mluvila o tom, že do Vánoc mohou Němci vidět až 19 tisíc nových případů denně.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 8:53 U nás hrozí nouzový stav, v USA proběhne prezidentská debata
Patria
Ministr zdravotnictví Roman Prymula by měl dnes vládní kolegy seznámit s návrhem na vyhlášení nouzového stavu. Sdělit by jim také měl, jaká opatření chce v rámci nouzového stavu zavést.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 8:36 Rafaje by mohl v čele antimonopolního úřadu vystřídat Mlsna
MF Dnes
Novým šéfem antimonopolního úřadu by se měl podle Lidových novin stát náměstek ministra vnitra Petr Mlsna. Je na tom shoda Hradu a vládní koalice, uvedly. Měl by tak vystřídat v čele úřadu dosavadního předsedu Petra Rafaje.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 8:06 Francie příští rok ekonomiku povzbudí balíkem 42 miliard eur
Patria
Francouzská vláda představila rozpočet na rok 2021. Z nejhorší recese od konce druhé světové války chce ekonomiku vyvést pomocí balíku 42 miliard eur (1,14 bilionu Kč).
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 7:41 RMS Mezzanine, a.s. - Konsolidovaná pololetní zpráva
Patria
RMS Mezzanine, a.s. DIČ:CZ000255 Společnost RMS Mezzanine, a.s. zveřejňuje konsolidovanou pololetní zprávu. Více informací zde. (komerční sdělení)
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 7:00 Přísnější metr na čerstvé řidiče. Zelenáčům za volantem postačí ke ztrátě průkazu 6 bodů
Lidové noviny
Mezi automobilisty snad není bedlivěji sledovaného tématu, než jakým je bodový systém. A vláda se ho nyní chystá změnit. V srpnu schválila předlohu, kterou se od začátku září zabývá sněmovna. Projdou-li změny bodového systému parlamentem, začnou platit od roku 2022.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 6:51 Clayton: Je „kupujte domácí zboží“ smysluplná politika?
Patria
Po brexitu bude mít britská vláda větší svobodu ohledně podpory spotřebitelů v nákupech domácího zboží. David Clayton a David Higgins k tomu na stránkách VoxEU dodávají, že podobné snahy se objevují v dobách ekonomického útlumu a nejistoty a jsou pokusem o podporu domácí ekonomiky.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 5:00 Cestovky spouštějí prodej first minute zájezdů. Zájem díky speciálním podmínkám prý roste
Lidové noviny
Koronavirus sice udělal mezinárodní turistice tlustou čáru přes rozpočet a cestovní kanceláře byly nuceny kvůli vládním omezením zrušit většinu letošních zájezdů, ovšem příprava „first minute“ dovolených na léto 2021 právě vrcholí. Cestovky, které se horko těžko drží při životě, klientům zaručují bezplatné storno i vrácení peněz. A zájem turistů posilují i vouchery.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 5:00 Startuje největší developerský projekt v Praze. Na Smíchově vyroste nová čtvrť s kilometrovým bulvárem
Lidové noviny
Bývalé nákladové nádraží na Smíchově se začíná měnit. Prakticky v centru Prahy má během 12 let vyrůst nové „město ve městě“, které bude zahrnovat byty, kanceláře, obchodní plochy a veřejná prostranství včetně kilometrového pěšího bulváru. Součástí plánů jsou také dva parky, každý z nich o velikosti Staroměstského náměstí. Jde o aktuálně největší developerský projekt v Praze.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 5:00 Spinální chirurgie v Liberci patří ke světové špičce. Certifikát má jen 13 světových nemocnic
MF Dnes
V celé Evropě jsou jen čtyři nemocnice s mezinárodním certifikátem centra spinální chirurgie. Jedna z nich je nyní i v České republice. Konkrétně se tímto unikátním statusem může pochlubit Krajská nemocnice Liberec. Tamní lékaři se na operace páteře specializují už čtvrt století, jen loni jich provedli více než 1800.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Pošta na pobočkách upravuje otevírací dobu, rozjíždí „šoupací“ model
MF Dnes
Pošta ve dvou vlnách od 1. ­září a od 1. října mění otevírací dobu na celkem 1 518 poštách. U klíčové skupiny 491 poboček ve středně velkých městech do 20 tisíc obyvatel bude otevřeno dokonce všude stejně: v pondělí a ve středu od 10 do 18, v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 16 hodin.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Booking diktuje ceny. Klienti se radují z levnějších pokojů, hoteliéři tratí
MF Dnes
Pandemie koronaviru naučila hotelové hosty rezervovat si pokoj napřímo. Nebojí se už říct si o slevu, bezplatné storno nebo snídani zdarma. A hoteliéři jim často jdou na ruku, protože doslova hrají hru o přežití.
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Do konce roku bude remdesivir pro dva miliony lidí
Hospodářské noviny
Když se v průběhu jara ukázalo, že lék remdesivir, který americká farmaceutická společnost Gilead Sciences vyvíjela od roku 2014 proti ebole, pomáhá i pacientům s nejtěžším průběhem koronaviru, vyletěly akcie firmy vzhůru. Nadšení investorů ale...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Demokracii je nutné chránit i v kyberprostoru. Zabezpečení telekomunikačních sítí je problém globální, tvrdí český cyber attaché
Hospodářské noviny
Představitelé demokratických zemí se obávají, že nepřátelské politické režimy budou zneužívat digitální technologie ke krádežím strategických informací a dat o životě obyvatel. Sešli se proto na pražské virtuální konferenci k bezpečnosti sítí páté...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Založila e-shop s plenkami. Dnes je vyrábí ve velkém
Hospodářské noviny
Podnikatelka Jana Chladová se svou firmou Kolorky.cz dokazuje, že i z menšího města v Plzeňském kraji se může společnost se svými produkty dostat do celé země, a dokonce i do zahraničí. Za tři roky se jí ve městě Stříbře podařilo od nuly vybudovat...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Druhou vlnu nemusí přežít až pětina tuzemských firem, krize způsobila ztrátu důvěry ve všemocnost globální ekonomiky
Hospodářské noviny
Z dob, kdy se ekonomice dařilo, měla spousta firem naspořené rezervy. Společně s vládními programy na podporu nezaměstnanosti si i díky tomu dokázaly, navzdory dopadům pandemie koronaviru, udržet do dnešních dnů většinu svých zaměstnanců a připravit...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Boeingy 737 Max by se mohly vrátit už letos
Hospodářské noviny
Regulátoři by v listopadu mohli povolit obnovení provozu letadel Boeing 737 Max, která by se tak mohla do konce roku vrátit do služby. Uvedl to podle agentury Reuters Patrick Ky, šéf Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA). Provoz strojů...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Investory na Wall Street lákají prázdné schránky. Je to nákup zajíce v pytli, přesto letos vybraly rekordní částky
Hospodářské noviny
Newyorská Wall Street letos zažívá obrovský boom v zakládání speciálních investičních firem, kterým se říká Special Purpose Acquisition Companies (zkráceně SPAC). Letos již 112 takových společností vybralo podle údajů firmy SPAC Research od...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 V cizině vlády podporují nákup zelených aut, v Česku nabíječky
Hospodářské noviny
Škoda Enyaq, nejnovější české elektrické SUV, vyjde na domácím trhu nejméně na 1 059 900 korun. Stačí ale být občanem sousedního Německa a cena je úplně jiná. Za tu samou verzi tamní zákazník zaplatí v přepočtu 827 tisíc korun, tedy jen o 10 tisíc...
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Dvě stě tisíc stanic pod jednou platbou. Zmatek při nabíjení řeší kombinované karty
Hospodářské noviny
Představte si, že jedete se svým benzinovým nebo naftovým autem a potřebujete dotankovat palivo. Jenže můžete jen na čerpací stanice, od nichž máte zákaznickou kartu. Některé vás přijmou, i pokud ji nemáte, ale zase jim zaplatíte třeba dvojnásobek....
 To se mi líbí Odpovědět
29. 9. 0:00 Koloběžky na chodnících nejsou správnou cestou elektromobility
Hospodářské noviny
V Česku dnes jezdí asi 4500 elektromobilů, které mají k dispozici téměř 500 veřejných dobíjecích stanic. Trendy napovídají, že v následujících letech budou obě dvě číslice výrazně růst. Elektromobilita podle Radky Vladykové, výkonné ředitelky Svazu...
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Úterý, 24. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat