Zpět MF Dnes Pondělí, 28. září 2020
Hledat Rubriky 28. 9.

MF Dnes

Pondělí, 28. září 2020
Close
Inzerce
28. 9. 18:00 Letadla budou opět pilotovat jen muži. Kvůli pandemii ubývá pilotek
MF Dnes
Zatímco v posledních letech přibývalo pilotek, koronavirová pandemie ženy v kokpitech opět upozadila. Kvůli omezení letecké dopravy je totiž více pilotů než letadel v provozu a ženám v leteckém průmyslu opět hrozí vyhazovy. Zůstanou totiž jen ti nejzkušenější.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,25 -0,429%
USD 23,30 -0,378%
CHF 25,47 -0,561%
28. 9. 14:00 Švýcaři dávají do sodovky oxid uhličitý, který zachytávají z atmosféry
MF Dnes
Švýcarský start-up Climeworks zachytává oxid uhličitý ze vzduchu a dokáže ho využít na sycení sodovek. Začala ho jako první používat voda značky Valser, která patří pod korporaci Coca-Cola. Cílem je přispět k boji s globálním oteplováním.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 9. 12:00 KOMENTÁŘ: Proč nepřitvrzovat zelený sen
MF Dnes
Neexistuje jediný racionální argument, proč přijmout návrh na zpřísnění už tak dost utopického Zeleného údělu Ursuly von der Leyenové. Ledaže bychom toužili po návratu socialistické přídělové ekonomiky, na niž si půlka národa snad ještě pamatuje, píše ekonom a publicista Jan Ferenc.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 9. 10:00 Syndrom vyhoření mají stále mladší. Přispěl i home office, tvrdí průzkum
MF Dnes
Zatímco dříve se syndrom vyhoření týkal pracovníků v pozdějším věku, v dnešní době postihuje stále mladší lidi. Nedávný průzkum společnosti OnePoll ukázal, že průměrný pracovník má zkušenosti s kariérním vyhořením již ve 32 letech. Situaci navíc zhoršila koronavirová epidemie.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 9. 8:47 Lesy ČR jsou kvůli kůrovcové kalamitě ve ztrátě 480 milionů korun
MF Dnes
Státní podnik Lesy České republiky vykázal v prvním pololetí kvůli kůrovci a nízkým cenám dřeva ztrátu 480 milionů korun. Loni do konce června měl zisk 169 milionů korun, řekla mluvčí Eva Jouklová. Kůrovcová kalamita na hospodaření státního podniku negativně dopadá třetím rokem v řadě. Lesy ČR spravují téměř polovinu lesů v zemi.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 9. 6:00 Výrobce pletených oděvů Kama rozšířil výrobu. Věří, že sezona už bude dobrá
MF Dnes
Česká značka Kama rozšířila v pražském Suchdole svou pobočku a pořídila nové vybavení. Rodinná firma, která už třicet let vyrábí zimní oblečení pro širokou veřejnost i olympioniky, i přes koronavirovou krizi věří, že letošní zimní sezona bude úspěšná.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 9. 0:00 Roušky v lanovkách a omezený noční život. Rakousko se chystá na zimní sezonu
MF Dnes
Alpy se připravují na návrat turistů. Rakouská spolková vláda ve čtvrtek zveřejnila pravidla, za jakých mohou lyžaři opět usednout do lanovek. Otázkou zůstává, v jaké podobě a kdy zimní turistická sezona vůbec začne.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 31. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat