Zpět Byznys Středa, 12. srpna 2020
Hledat Rubriky 12. 8.
Close
Inzerce
12. 8. 22:05 Odraz v technologiích posílá index S&P 500 blízko historických maxim
Patria
Velké technologické společnosti nezažívaly nejlepší týden, to se ale ve středu změnilo, když po pondělních a úterních propadech přidal technologický Nasdaq 2,1 %.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,25 -0,429%
USD 23,30 -0,378%
CHF 25,47 -0,561%
12. 8. 18:28 Budoucnost létání? Bez kapes na sedadlech a dělení na turisty a byznys třídu
MF Dnes
Letecké společnosti se kvůli pandemii musí kromě propadu počtu cestujících potýkat také s přísnými hygienickými opatřeními na palubě. Některá z nich už nejspíš zůstanou napořád. Londýnské designové studio PriestmanGoode tento týden představilo nový koncept interiérů dopravních letadel, který novým standardům vychází vstříc.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 18:03 Kvůli parodii s Hitlerem ztratil práci. Teď dostane kompenzaci 4,5 milionu
MF Dnes
Australský zaměstnanec společnosti BP, který byl v minulosti propuštěn z práce za parodii s Hitlerem, nyní od firmy dostane kompenzaci téměř 200 tisíc dolarů. Částka by měla vyrovnat ušlé platy a bonusy a také příspěvek na důchod. Rozhodla o tom australská Fair Work Commission.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 17:40 Tak maximálně jednou za 35 let
Patria
Data, která ohledně valuace akciového trhu pravidelně zveřejňuje Ed Yardeni, ukazují na jeden pozoruhodný jev. A to samé platí o jednom grafu, který nyní zveřejnili v JPMorgan a který se týká dlouhodobého vývoje ziskovosti obchodovaných společností.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 16:55 Akcie se otřepaly po včerejší sprše, roste i zlato
Patria
Americké akcie rostou téměř až k historickým maximům. Index S&P 500 se rychle otřepal z úterního splínu a do výšin jej táhnou komerční služby, technologie a utility.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 16:27 Walt Disney přejmenoval slavnou značku, 20th Century Fox po 85 letech končí
MF Dnes
Americká zábavní společnost Walt Disney končí se značkou 20th Century Fox, která je jedním z nejznámějších jmen v zábavním průmyslu. Filmovou společnost, která je na trhu 85 let, Disney v lednu přejmenoval na 20th Century Studios a nyní přejmenoval televizní studio 20th Century Fox Television na 20th Television, uvedla BBC.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 16:26 Slavná značka 20th Century Fox končí. Walt Disney nechce mást spotřebitele
Lidové noviny
Americká zábavní společnost Walt Disney končí se značkou 20th Century Fox, která je jedním z nejznámějších jmen v zábavním průmyslu. Filmovou společnost Disney v lednu přejmenoval na 20th Century Studios, a nyní přejmenoval televizní studio 20th Century Fox Television na 20th Television, uvedl server BBC.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 16:07 Smith: Zavádějící diskuse o monopolu firem, jako je Facebook či Google
Patria
Ředitelé společností Alphabet Inc., Apple Inc., Facebook Inc. a Amazon.com Inc. před několika dny vypovídali před americkým Kongresem, a to zejména v souvislosti s podezřením, že tyto společnosti mají příliš velkou tržní sílu.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 15:21 Vinaři oživují zapomenutou šťávu verjus, zpracují tak přebytečné hrozny
MF Dnes
První „sklizeň“ už mají jihomoravské vinohrady za sebou. Z hlav révy zmizely pod nůžkami ještě zelené hrozny, z nichž vinaři vyrábí verjus – kyselou šťávu, která si hledá cestu do kuchyní restaurací i domácností. Zároveň tak řeší problém s obří úrodou hroznů, která vinohrady extrémně zatěžuje.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 15:19 Pololetní tržby i provozní zisk Photon Energy meziročně vzrostly
Patria
Mezinárodní solární skupina s českými kořeny Photon Energy zvýšila v prvním pololetí letošního roku meziročně konsolidované tržby o 17 procent na 14,2 milionu eur (373,8 milionu korun), Provozní zisk EBITDA stoupl proti prvním šesti měsícům loňského roku o 18,1 procenta na 5,4 milionu eur (142,8 milionu korun).
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 15:08 Orsted splňuje predikce a potvrzuje výhled (komentář analytika)
Patria
Největší světový provozovatel off-shore větrných parků navzdory slabší poptávce po energii dokázal překonat predikce trhu. Ukazatel EBITDA sice klesl z 3,6 mld.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 14:59 Aktualizováno Správní soud se zastal spolku, který inzeroval proti Babišovi. Nemusel být předem zaregistrovaný, rozhodl
Lidové noviny
Nejvyšší správní soud (NSS) se zastal Spolku pro zachování demokracie v ČR, který v roce 2017 zadával inzerci kritizující Andreje Babiše (ANO) a podnikání holdingu Agrofert. Podle Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí (ÚDHPSH) šlo o kampaň namířenou proti Babišovi, předpokládanému volebním lídrovi hnutí ANO. Spolek se proto měl podle úřadu předem zaregistrovat.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 14:56 Britská ekonomika prodělala největší historický propad, klesla o pětinu
MF Dnes
Britská ekonomika klesla ve druhém čtvrtletí ve srovnání s předchozími třemi měsíci o rekordních 20,4 procenta. Uvedl to ve středu tamní statistický úřad (ONS) na základě předběžných údajů. Pro šestou největší ekonomiku je to nejhorší výsledek od doby, kdy začala pozorovat čtvrtletní ekonomické statistiky.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 14:39 WSJ: Airbnb plánuje v srpnu navzdory koronakrizi vstup na burzu
Patria
Airbnb plánuje v srpnu navzdory koronakrizi vstup na burzu. Akcie internetového poskytovatele ubytovacích služeb by se mohly začít obchodovat koncem roku, píše s odvoláním na své zdroje deník The Wall Street Journal (WSJ).
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 14:03 Na zjednodušeně řízených tratích začnou brzy platit nová opatření. Mohou prodloužit jízdu některých spojů
Lidové noviny
Na regionálních tratích se zjednodušeným řízením provozu začnou od 15. srpna platit nová opatření ke zvýšení bezpečnosti provozu. Vedle už dříve avizované ohlašovací povinnosti pro všechny vlaky jde například o zákaz vyjet ze stanice dříve, než stanovuje jízdní řád, nebo nové úpravy při tvorbě jízdních řádů. Opatření mohou mírně prodloužit jízdu některých spojů. V úterý o tom informovala Správa železnic.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:59 O’Byrne: Obnova a oživení ekonomiky po pandemii
Patria
Globální recese jsou podobny zemětřesení. Pohybují se při nich tektonické desky, na nichž stojí ekonomiky, a seismické vlny přetvářejí komerční krajinu a otřásají podniky a živnostmi.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:56 E.ON snižuje výhled na tento rok (komentář analytika)
Patria
Na první pohled je meziroční růst provozního zisku E.ON o 25 % yoy na 2,2 mld. EUR skutečně znamenitý, avšak je nutno si uvědomit, že za ním stojí především akvizice Innogy.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:42 Inspekce: Třetina testovaných zmrzlin nevyhovuje. Led je na tom ještě hůř
MF Dnes
Sezona prodeje zmrzlin je v plném proudu. Právě na tento osvěžující pokrm, zároveň s ledem do nápojů, se nyní zaměřují kontroly Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Výsledky jsou již tradičně neuspokojivé, zdůrazňují inspektoři. Ze vzorků nebalených zmrzlin bylo zatím třicet procent nevyhovujících, u ledu prokázaly kontroly problém u 43 procent vzorků.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:30 Wüstenrot hypoteční banka a.s. - Oznámení o změně emisních podmínek
Patria
Wüstenrot hypoteční banka a.s. IČ: 267 47 154 Společnost Wüstenrot hypoteční banka a.s. zveřejnila pro 1 kotovanou emisi dluhopisů HZL WHB Oznámení o změně emisních podmínek dluhopisů HZL WHB 1,24/22, ISIN CZ0002004492.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:08 Aktualizováno Senát zamítnul návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Chce po Sněmovně opravit části o odpočtu úroků
Lidové noviny
Vládní návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti se vrací ze Senátu do Sněmovny. Senát v něm chce pozměňovacím návrhem opravit legislativní chyby v té části předlohy, která zachovává možnost odpočtu úroků z hypotéky od základu daně z příjmů. Cíl návrhu, zrušení daně z nabytí, však zachovává, stejně jako možnost odpočtu úroků. Předlohu tak dostane opět Sněmovna, která o ní rozhodne pravděpodobně až v září.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:07 Aktualizováno Zrušení daně z nabytí nemovitosti zatím neprošlo. Oprava bude na podzim
MF Dnes
Vládní návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti se vrací ze Senátu do Sněmovny. Senát v něm chce pozměňovacím návrhem opravit legislativní chyby v té části předlohy, která zachovává možnost odpočtu úroků z hypotéky od základu daně z příjmů.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 13:03 Českým drahám ubylo za první pololetí 31 milionů cestujících
MF Dnes
České dráhy během první půlky letošního roku přepravily o zhruba třetinu lidí méně. Celkem vlaky národního dopravce cestovalo 59,8 milionu cestujících. Epidemie koronaviru tak dopravce po letech pozvolného nárůstu připravila o více než 30 milionů prodaných jízdenek.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 12:21 Let na Krétu se musel kvůli prasklému okénku otočit zpět do Česka
MF Dnes
Ranní let společnosti Smartwings z Brna do Heraklionu na Krétě se musel otočit a přistát v Praze. Podle dopravce za zpoždění může prasklina v levém bočním okně.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 12:11 Roubini: Nejdříve deflační tlaky, pak inflace, zlato nadvážit
Patria
V USA je stále asi 30 milionů lidí, kteří při platbě svých účtů a nájmů závisí na vládní podpoře. Nejasnosti týkající se dalšího vývoje této podpory přispívá k růstu nejistoty a negativně doléhá na ekonomiku.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 11:23 Průmyslová výroba v EU v červnu rostla. V ČR se vyrobilo víc o 13 procent
MF Dnes
Průmyslová výroba v Evropské unii se v červnu meziměsíčně zvýšila o 9,1 procenta. Po dubnovém propadu o 18,2 procenta způsobeném koronavirovými omezeními tak roste už druhý měsíc v řadě. Uvedl to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 11:19 Průmyslová výroba v EU v červnu opět meziměsíčně vzrostla
Patria
Průmyslová výroba v Evropské unii se v červnu meziměsíčně zvýšila o 9,1 procenta. Po dubnovém propadu o 18,2 procenta způsobeném koronavirovými omezeními tak roste už druhý měsíc v řadě.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 10:58 Propad české ekonomiky bude nejhlubší od transformace. Neměl by ale překročit šest procent
Lidové noviny
Propad českého HDP bude letos sice nejhlubší od ekonomické transformace, ale nebude dvouciferný. Neměl by překročit šest procent. Přesto se ČR úrovní produkce vrátí do roku 2016. Na předcovidové úrovni bude až počátkem roku 2022. Novinářům to ve středu řekla hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 10:48 Výsledky Avastu splnily očekávání trhu (komentář analytika)
Patria
Avast dnes před otevřením trhu oznámil své výsledky za letošní první pololetí a naplnil tržní očekávání. Naše vlastní odhady byly více optimistické, neboť jsme neočekávali vetší pokles ani v mobilním, ani v nepřímém segmentu, kde k němu došlo.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 10:27 Udělej si sám. I Kaufland rozjíždí aplikaci na samoobslužné nakupování
MF Dnes
Supermarket Kaufland od srpna přichází s možností samoobslužného nakupování přes mobilní aplikaci. Služba K-Scan je zatím dostupná jen ve dvou prodejnách na pražském Jarově a v Olomouci. Od října bude novinka dostupná na dalších 28 prodejnách.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 10:08 Tvůrcům úspěšné české hry Kingdom Come: Deliverance klesly tržby. Jde prý jen o cyklus hry
Lidové noviny
Vývojářská společnost Warhorse Studios, která se proslavila zejména vytvořením hry Kingdom Come:Deliverance, byla za 15 měsíců končících letošním březnem v 210milionovém zisku. V předloňském roce měla zisk zhruba 522 milionů korun, uvádí to výroční zpráva firmy umístěná ve Sbírce listin. Tržby z prodeje výrobků a služeb činily 462,5 milionu Kč, proti více než miliardě v roce 2018. Podle ředitele společnosti Martina Frývaldského odpovídají hospodářské výsledky standardnímu cyklu vývoje a prodeje hry.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 10:07 Aktualizováno Britská ekonomika je poprvé po 11 letech v recesi. Propad činí téměř 22 procent
Lidové noviny
Britská ekonomika klesla ve druhém čtvrtletí ve srovnání s předchozími třemi měsíci o rekordních 20,4 %. V meziročním srovnání se hospodářství propadlo o 21,7 %. Uvedl to ve středu tamní statistický úřad (ONS) na základě předběžných údajů. Od ledna do března, tedy v období, než se plně projevil vliv pandemie nemoci covid-19, se hrubý domácí produkt (HDP) snížil v porovnání s předchozím čtvrtletím o 2,2 %.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:55 Tesla rozdělí své akcie v poměru pět ku jedné. Chce, aby na ně dosáhlo více zájemců
Hospodářské noviny
Americký výrobce elektrovozů Tesla rozdělí své akcie v poměru pět ku jedné. Podnik, který se již nyní těší velkému zájmu investorů, tak chce jejich držení zpřístupnit ještě většímu množství zájemců. Akcie Tesly, které od počátku roku přidaly přes...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:49 Tesla a Apple si jdou pro další peníze na trh. Rozdělí své akcie
MF Dnes
Americký výrobce elektromobilů Tesla se nadále otevírá trhu. Své akcie proto v rámci takzvaného štěpení rozdělí v poměru pět ku jedné. Podnik se těší velkému zájmu investorů a hodnota jeho akcií střednědobě roste. Ke stejnému kroku se chystá i technologický gigant Apple, jehož tržní ocenění se blíží hranici 2 bilionů dolarů.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:29 Avast zvýšil zisk na téměř 3,8 miliardy. Pololetnímu růstu napomohl hlavně home office
Lidové noviny
Antivirová firma Avast v pololetí zvýšila čistý zisk o 14,5 % na 169,8 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 3,77 miliardy korun. Firma navrhuje prozatímní dividendu splatnou v říjnu 2020 ve výši 4,8 centu na akcii (1,07 Kč), což představuje meziroční nárůst o 9,1 %. Uvedla to dnes v tiskové zprávě.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:18 Rozbřesk: Turecká lira prudce oslabuje, ekonomika je na hraně další měnové krize
Patria
Zatímco se vyspělé ekonomiky napříč světem pomalu vzpamatovávají z drtivého dopadu pandemie, některé rozvíjející se ekonomiky jsou na tom podstatně hůře.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:04 Zájem o antiviry v době koronaviru roste. Avast v prvním pololetí výrazně zvýšil zisk
Hospodářské noviny
Antivirová firma Avast v pololetí zvýšila čistý zisk o 14,5 procenta na 169,8 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 3,77 miliardy korun. Firma navrhuje prozatímní dividendu splatnou v říjnu 2020 ve výši 4,8 centu na akcii (1,07 korun), což...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 9:03 Tesla rozdělí své akcie v poměru pět ku jedné
Patria
Americký výrobce elektrovozů Tesla rozdělí své akcie v poměru pět ku jedné. Podnik, který se již nyní těší velkému zájmu investorů, tak chce jejich držení zpřístupnit ještě většímu množství zájemců.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 8:53 Avast oznámil výsledky, akcie Tesly se budou rozdělovat
Patria
Avast oznámilvýsledky za první pololetí roku: upravené výnosy ve výši 433 mil. USD při očekávání 429,6 mil. (Patria 453 mil. USD), EBITDA 241 mil. USD při odhadu 237 mil.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 8:40 Britská ekonomika je poprvé po 11 letech v recesi
Patria
Britská ekonomika klesla ve druhém čtvrtletí ve srovnání s předchozími třemi měsíci o 20,4 procenta. V meziročním srovnání se hospodářství propadlo o 21,7 procenta.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 7:31 Google spouští novou funkci pro Android. Telefony by mohly přes SMS varovat před zemětřesením
Lidové noviny
Americká společnost Google spouští novou funkci pro přístroje s operačním systémem Android. Ty by měly být schopny detekovat zemětřesení a poskytnout uživatelům včasné varování před jeho příchodem. Jako první budou mít výstražnou funkci k dispozici uživatelé v Kalifornii.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 7:03 Proč Asie a Evropa reagují na stejnou krizi odlišně
Patria
COVID-19 si vyžádal víc než 700 tisíc životů, nakazil přes 19 milionů lidí a zdecimoval bohaté i chudé ekonomiky. Třebaže však většina světa čelí bezprecedentní recesi, politické reakce se výrazně liší.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 7:00 legalTV.cz: Oddlužení je zbraň dlužníka na věřitele, říká advokátka Dvořáková
Lidové noviny
„Velká oddlužovací novela z roku 2019 přinesla pro dlužníky spoustu novinek, které jsou pro ně prospěšné. Mám-li to, ale brát z hlediska věřitele a i z hlediska své práce, kterou jsem napsala, tak jí tak kladně úplně hodnotit nemohu. Věřitelé jsou biti, byť jsou to osoby, které mají právo vůči dlužníkovi,” říká advokátka Veronika Dvořáková.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 5:00 Hříšné výdaje národa českého. Za neřesti utrácíme stále víc, padly další rekordy
Lidové noviny
Česko překonává své další rekordy. Tentokrát, jak vyplývá z údajů evropského Eurostatu, v útratách za neřesti. Konkrétně za tabák, alkohol, prostituci a drogy. V součtu u nás lidé v této neoficiální kategorii loni utratili 220,14 miliardy korun, což je zřejmě nejvíc v historii – o 5,7 miliardy korun a 2,6 procenta víc než v předchozím roce a téměř přesně dvojnásobek oproti začátku století před 20 lety.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:01 Ropný průmysl v Severním moři je před kolapsem, tvrdí odborníci
MF Dnes
První polovina roku 2020 byla pro ropný průmysl šok. Globální poptávka v jedné fázi klesla téměř o třetinu a válka o podíl na trhu způsobila, že cena saúdské a americké surové ropy poprvé klesla pod nulu. Klesající ceny komodity zatřásly i s britským ropným průmyslem, který má podle odborníků blízko ke kolapsu.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Krize žene Čechy zpátky do pronájmů. Bydlení v Praze zlevňuje
MF Dnes
Stále více Čechů volí jako řešení bytové situace nájemní bydlení. Po částečném koronavirovém ochlazení se situace na trhu vrátila do normálu a bytů se nyní pronajímá ještě více než před krizí. V Praze tento trend provází i pokles cen.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Spotřeba elektřiny klesla, ČEZ přesto plánuje vyšší zisk
Hospodářské noviny
Spotřeba elektřiny často funguje jako lakmusový papírek vývoje ekonomiky. Současná koronakrize a s tím spojený pokles výroby se proto podepsaly i na výsledcích největší tuzemské energetické firmy ČEZ. Očištěný zisk za druhé čtvrtletí letošního roku...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Investoři přijdou o peníze. Výrobce sportovních drinků Isoline splatí jen polovinu hodnoty dluhopisů
Hospodářské noviny
Nepříjemnou zprávu se před pár dny dozvěděli vlastníci dluhopisů české společnosti Isoline EU. Výrobce doplňků stravy, sportovních a energetických nápojů se kvůli pandemii koronaviru dostal do finančních potíží. Přispěla k tomu i ztráta důležitého...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Automobilky otevírají v Česku nové showroomy
Hospodářské noviny
Počet automobilových dealerů na českém trhu navzdory propadu prodejů aut kvůli koronaviru neklesá, naopak firmy oznamují otevírání nových showroomů. V posledních měsících otevřely nová autocentra třeba značky Lexus, Volvo, Hyundai nebo Kia. Prodej...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Najdeme kůrovce či slevy v okolí, propojíme satelity. Kosmická agentura podpořila další start-upy
Hospodářské noviny
Tři mladí slovenští vývojáři dokážou pomocí dat ze satelitů říct, jestli je les v dobré kondici, zda stromy nekácí, kdo nemá, nebo jestli nejsou moc blízko vysokého napětí. Pod hlavičkou firmy Zaitra vstoupili do podnikatelského inkubátoru ESA BIC....
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Obchodní centra dál brzdí nervozita z koronaviru, červnová čísla jsou ale meziročně horší jen mírně
Hospodářské noviny
Koronavirová pandemie udělala z obchodních center jeden z nejohroženějších sektorů na realitním trhu. Jejich majitelé se museli vypořádat nejen s téměř dvouměsíčním zavřením obchodů, ale také s propadem návštěvnosti, který pokračoval i po květnovém...
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 YIT pokročilo se stavbou nové čtvrti v Hloubětíně
Hospodářské noviny
Finský developer YIT dokončil hrubou stavbu deváté celkem z deseti etap projektu nové rezidenční čtvrti v pražském Hloubětíně. Ta nabídne čtyři domy o pěti až šesti podlažích celkem se 104 byty. Kolaudaci etapy plánuje na konec roku 2021....
 To se mi líbí Odpovědět
12. 8. 0:00 Musíme se připravit na dobu neuhelnou. Míříme na reality, zemědělství i odpady, říká šéf Sokolovské uhelné
Hospodářské noviny
Nejmenší těžař hnědého uhlí v Česku − Sokolovská uhelná − byl vždy spojován s Františkem Štěpánkem. Dlouholetý šéf a většinový majitel byl autoritativní lídr, který se do velké míry podílel i na rozvoji Sokolova a Karlovarského kraje. V...
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 31. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat