Zpět Lidové noviny Úterý, 30. června 2020
Hledat Rubriky 30. 6.

Lidové noviny

Úterý, 30. června 2020
Close
Inzerce
30. 6. 22:16 Aktualizováno T-Mobile zaznamenal výpadek interních systémů. Nefungují webové stránky a aplikace
Lidové noviny
Operátor T-Mobile má v úterý od rána výpadek interních systémů. Nejsou dostupné například webové stránky se samoobsluhou Můj T-Mobile, mobilní aplikace Můj T-Mobile, zákaznické systémy v prodejnách. Hovory, SMS a data fungují bez omezení. ČTK to řekl Jiří Janeček z tiskového oddělení.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,69 +0,259%
USD 23,67 +0,841%
CHF 25,12 +0,342%
30. 6. 21:03 Šlachta ťal do vlivného advokáta. Lidovky.cz přinášejí další ‚ochutnávku‘ z knihy Třicet let pod přísahou
Lidové noviny
Kniha Třicet let pod přísahou bývalého policejního důstojníka Roberta Šlachty se stala bestsellerem. Navzdory skutečnosti, že její vydání přišlo v době vrcholící koronavirové pandemie. Někdejší šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) v ní účtuje především s těmi, jež považuje za strůjce svého konce v uniformě. A to má zajímavé přesahy i do stále živých kauz.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 20:49 Airbus kvůli koronavirové krizi zruší 15 000 pracovních míst
Lidové noviny
Evropský výrobce letadel Airbus zruší zhruba 15 000 pracovních míst. To odpovídá více než deseti procentům jeho celkové pracovní síly. Oznámila to firma, která tak reaguje na negativní dopady koronavirové krize na letecký průmysl.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 19:30 Kontroverzní německý rapper natočil videoklip Fabia. Škodovka se od něj distancovala
Lidové noviny
Automobilka Škoda Auto se v úterý distancovala od videoklipu Fabia kontroverzního německého rappera Chrise Arese, který použil automobil Škoda Fabia v textu i videu k nové písni. Arese, který má občanské jméno Christoph Aljoscha Zloch, německé úřady považují za pravicového extremistu.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 15:36 Aktualizováno Ve firmě Vodňanská drůbež se jedna pracovnice nakazila koronavirem. V karanténě je devět lidí
Lidové noviny
Jedna zahraniční pracovnice ve firmě Vodňanská drůbež z holdingu Agrofert má nemoc covid-19. Příznaky má lehké. V karanténě je nyní devět lidí. Hygienici ve vodňanské společnosti, kde pracuje 590 lidí, otestovali 113 zaměstnanců, 108 z nich má negativní výsledky na koronavirus. U zbylých pěti budou mít hygienici výsledky 1. července. Výroba omezená není. ČTK to dnes řekli mluvčí holdingu Agrofert Karel Hanzelka a zástupci krajské hygienické stanice.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 14:42 Aktualizováno Poslanci navrhli změny v rozpočtu zhruba za 165 miliard korun. Hlasovat o něm budou příští týden
Lidové noviny
Návrh na zvýšení letošního schodku státního rozpočtu až na 500 miliard korun míří po úterním jednání ve Sněmovně k závěrečnému schvalování. Poslanci by o něm měli hlasovat příští týden ve středu. V úterním druhém čtení navrhli změny za více než 165 miliard korun. K předloze se sešly tři desítky návrhů úprav včetně doprovodných usnesení, která nemají za cíl přesouvat peníze.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 12:29 Levnější lázně: host zaplatí již cenu po slevě, zájem je enormní. Na rezervacích vládne zmatek
Lidové noviny
Státem dotované vouchery na lázeňské pobyty si mohou od středy lidé stáhnout na webu ministerstva pro místní rozvoj nebo na portálu Kudyznudy.cz. „Poukazy budou k dispozici také přímo v lázních,“ řekla webu Lidovky.cz ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 11:53 Automobilky v Česku letos čekají pokles tržeb o 215 miliard korun. Firmy vyrobí o 300 tisíc méně aut
Lidové noviny
Tuzemské automobilky a výrobci dílů letos čekají pokles tržeb minimálně o 215 miliard Kč z loňských 1,124 bilionu Kč. Produkce klesne o 300 000 aut na zhruba 1,1 milionu vozů. Důvodem je pandemie koronaviru a s ní související přerušení výroby a pokles poptávky. Uvedli to zástupci Sdružení automobilového průmyslu (SAP) na dnešní tiskové konferenci.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 11:19 Hnědouhelná elektrárna Prunéřov I ukončí provoz. Patřila k největším producentům skleníkových plynů v Česku
Lidové noviny
Na Chomutovsku v úterý oficiálně skončí provoz hnědouhelné elektrárny Prunéřov I. Za svou třiapadesátiletou existenci vyrobila tolik energie, kolik by stačilo v současnosti na více než dva roky v celé republice. Zaměstnanci přecházejí do dalších elektráren.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 9:59 Společnost Cirque du Soleil kvůli koronaviru požádala o ochranu před věřiteli
Lidové noviny
Kanadská zábavní společnost Cirque du Soleil požádala o soudní ochranu před věřiteli. Kvůli pandemii nemoci covid-19 musela totiž zrušit všechna svá vystoupení a propustit umělce. Společnost nyní bude pracovat na plánu obnovy svého podnikání, informovaly v pondělí zahraniční tiskové agentury. Slavný cirkus se několikrát představil také v Praze.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 8:55 Norwegian Air stornovaly velkou zakázku u Boeingu. Po americké firmě požadují odškodné
Lidové noviny
Norské nízkonákladové aerolinky Norwegian Air stornovaly u Boeingu zakázku zhruba za deset miliard dolarů (239 miliard Kč). Po americkém výrobci budou navíc požadovat odškodné za to, že letadla 737 MAX nemohla do vzduchu. Firma se sídlem v Oslu to uvedla ve svém úterním sdělení.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 7:36 Tři firmy ze skupiny ČEZ dostaly pokutu ve výši 62 milionů korun od bulharského antimonopolního úřadu
Lidové noviny
Bulharský antimonopolní úřad podle agentury Seenews udělil třem bulharským společnostem z energetické skupiny ČEZ pokutu celkem 4,4 milionu leva (šedesát milionů korun) kvůli zneužití dominantního postavení na trhu. Toho se měly společnosti CEZ Electro Bulgaria, CEZ Distribution a CEZ Bulgaria dopustit v roce 2016, když uzavřely smlouvu se společností Fast Pay, která poskytuje platební služby.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 5:00 Nechcete letos trávit čas v dálničních kolonách? Zkuste v létě vyrazit k moři vlakem, trenduje Slovinsko či Polsko
Lidové noviny
Zájem o cestování vlakem se vrací do běžných kolejí před pandemií, hlásí dopravci. Mezi zahraničními destinacemi „trendují“ sousední státy, zájem je například o Polsko. Nezapomnělo se ani na cyklisty, pro něž byly oproti minulému roku navýšeny kapacity. Ani po červnu však nebudeme moci úplně odložit roušky.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 11. července 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat