Zpět Lidové noviny Středa, 25. března 2020
Hledat Rubriky 25. 3.

Lidové noviny

Středa, 25. března 2020
Close
Inzerce
25. 3. 21:36 Přímé náhrady škody bude těžší vymáhat. Je totiž rozdíl, jestli opatření vydala vláda, nebo ministerstvo
Lidové noviny
Omezení maloobchodního prodeje a svobody pohybu se od úterního rána řídí zákonem o ochraně veřejného zdraví. Ministerstvo zdravotnictví podle této normy vydalo nové mimořádné opatření, které lidem i firmám ukládá stejné povinnosti a omezuje je na týchž právech jako dosavadní krizová rozhodnutí vlády.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,25 -0,429%
USD 23,30 -0,378%
CHF 25,47 -0,561%
25. 3. 16:34 ‚Znáte snad příjemnější způsob, jak někomu pomoct?’ V Česku vznikla iniciativa za záchranu piva
Lidové noviny
Koronavirus poslední dobou ovlivňuje životy řady lidí. Do této skupiny spadají také majitelé malých pivovarů. Zejména kvůli uzavření restaurací jim výrazně klesla poptávka. Právě tyto okolnosti vedly ke vzniku iniciativy s názvem Zachraň pivo, která má pomoci s prodejem již vyrobeného alkoholického nápoje.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 14:15 Finance prodaly státní dluhopisy za 53 miliard, oproti plánu je to několikanásobně víc
Lidové noviny
Ministerstvo financí ve středu ve třech aukcích prodalo státní dluhopisy za 53,4 miliardy, což je několikanásobně více než původně plánovalo.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 12:39 ČNB chystá velký výkup dluhopisů. Vliv na inflaci to ale podle expertů mít nebude
Lidové noviny
Centrální banka nově smí nakupovat dlouhodobé bondy a chránit tak penzijní fondy a další firmy před nevýhodným výprodejem.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 11:44 V Česku za uplynulý týden dvojnásobně vzrostl počet nových internetových obchodů
Lidové noviny
V Česku minulý týden dvojnásobně vzrostl počet nových internetových obchodů, přibylo jich 270. Nejvíce vzniká obchodů zaměřených na gastronomii a prodej potravin. Stoupá také množství e-shopů s chovatelskými potřebami, drogerií a ochrannými pomůckami. Vyplývá to z dat společnosti Shoptet. Prodejci, kteří si zařídili e-shop kvůli současnému stavu, podle Shoptetu na internetu už zůstanou.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 10:34 Lidé na sociálních sítích tráví více času, Facebook však kvůli koronaviru přichází o příjmy z reklam
Lidové noviny
Americké firmě Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, klesají kvůli koronaviru příjmy z reklamy. Lidé sice na sociálních sítích tráví z obav před epidemií více času, ale kvůli rozhodnutí vlád zavřít obchody nejsou firmy ochotny do reklamy tolik investovat. Facebook, pro který představuje reklama téměř jediný zdroj příjmů, to uvedl ve svém sdělení.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 7:00 legalTV.cz: Stačí daňové úlevy a půjčky k nápravě škod?
Lidové noviny
Stačí daňové úlevy a půjčky k nápravě škod? Radí advokát Tomáš Sokol.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 5:00 Provoz na nebi utichá, letiště Václava Havla takřka osiřelo. Za poslední dva dny z něj odstartovalo 15 letadel
Lidové noviny
Z pražského letiště odletělo v pondělí jen sedm letů. V úterý pak osm, růst se ale čekat nedá, pravděpodobně jde o nejvyšší číslo pro další týdny. Přitom ještě minulý týden šlo zhruba o pět desítek letů denně a před rokem touto dobou nebylo výjimkou ani 200.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 3. 5:00 Zelené koloběžky Lime kvůli riziku nákazy zmizí z Prahy. Konkurenční Re.volt ale zůstává a zlevňuje
Lidové noviny
Sdílené elektrokoloběžky měly Pražanům s ohledem na ekologii usnadnit přepravu po městě. Místo toho se ale od počátku staly terčem kritiky. Lidé při jízdě na nich nedodržují pravidla silničního provozu, koloběžky také sloužily pro zábavu často podnapilým turistům a po použití se bezprizorně povalovaly na chodníku. Rozporuplné téma pomohla rozseknout pandemie koronaviru. Americká firma Lime dočasně stahuje zelené koloběžky z pražského provozu. Zato konkurence se rozhodla zůstat a zlevnit.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 31. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat