Zpět Patria Středa, 26. února 2020
Hledat Rubriky 26. 2.

Patria

Středa, 26. února 2020
Close
Inzerce
26. 2. 22:03 Wall Street zůstává pod tlakem prodejců. Netflix +5,3%
Patria
Ani středa nepřinesla trhům kýženou úlevu a indexy se opět ocitly pod prodejním tlakem. Ze začátku to sice vypadalo nadějně, obrat ale na sebe nenechal dlouho čekat a indexy vprostřed velmi volatilní seance odevzdaly veškeré zisky.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,32 +0,059%
USD 24,76 -0,461%
CHF 25,84 +0,155%
26. 2. 17:35 Po dvaceti letech velký obrat?
Patria
V Perlách týdne jsme se mohli dočíst o nové „kultovní“ akcii – společnosti Virgin Galactic, která se mezi investory a asi hlavně mezi spekulanty začíná těšit podobnému zájmu jako Tesla.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 16:32 Americké akcie si dělají pauzu po pěti dnech ztrát, Evropu pesimismus ještě neopouští
Patria
Americké akciové trhy poprvé po pěti dnech rostou, hlavní indexy připisovaly po půlhodině obchodování kolem 1 % i více. V zeleném jsou také americké desetileté výnosy, které se vzdálily historickým minimům.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 16:23 Šéf Allianz: Reakce trhů na koronavirus je přehnaná
Patria
Současná reakce finančních trhů na nový typ koronaviru je přehnaná. V rozhovoru s agenturou Bloomberg to řekl šéf největší evropské pojišťovny Allianz Oliver Bäte.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 15:21 El-Erian: Dopad epidemie koronaviru bude citelný, firmy přehodnotí globalizaci
Patria
Trhy se příliš neznepokojují tím, jaký by koronavirus mohl mít dopad na hospodářskou aktivitu. V jejich pohledu je podporují i úvahy o fiskálním a monetárním uvolnění.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 13:26 EK: Dlouhodobé vyhlídky veřejných financí ČR se zhoršují
Patria
Dlouhodobé vyhlídky veřejných financí v České republice se v důsledku stárnutí populace zhoršují. V pravidelné analýze hospodářské a sociální situace Česka to dnes uvedla Evropská komise (EK).
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 12:59 Žně ve zlatých ETF?
Patria
Epidemie koronaviru zvedá zájem o zlato. Dalšímu růstu nevadí ani to, že jenom za loňský rok zdražil žlutý kov o 18 %. Americká banka Goldman Sachs odhaduje, že pokud se narušení běžného chodu vyvolaná epidemií protáhnou do druhého čtvrtletí, mohly by se ceny vyšplhat na 1850 dolarů za unci.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 11:39 Výsledky Avastu nezklamaly, nové produkty na cestě (komentář analytika)
Patria
Avast dnes oznámil výsledky za finanční rok 2019. Příjmy dosáhly 871 milionů USD, zatím konsensuální odhad byl nastaven na 869 milionů USD. Provozní ukazatel EBITDA dosáhl 483 milionů USD oproti 482,6 milionům USD v konsensuálním odhadu.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 11:12 Koronavirus (Covid-19): Co to je? Jak se přenáší? Jak se chránit? Zastaví jej alkohol a další mýty kolem...
Patria
Koronavirus se přiblížil přímému dopadu na Česko a naše občany. Na Patria.cz pro Vás pod následujícím odkazem průběžně pokrýváme dopady koronaviru na svět investic a dění na finančních trzích.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 9:46 Rozbřesk: Extrémní nejistota spojená s koronavirem vyhání investory z akcií
Patria
Nejistota spojená s nástupem koronaviru zůstává extrémní. I když přírůstky infikovaných v Číně zpomalují, alarmující je rychlý nárůst nakažených ve zbytku světa, kde přírůstky nakažených zrychlují a jejich celkový počet přesáhl 2000.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 9:29 Automobilka PSA loni dosáhla rekordního zisku 3,2 miliardy eur
Patria
Francouzská automobilka PSA Group loni zvýšila čistý zisk o 13 procent na rekordních 3,2 miliardy eur (zhruba 81 miliard Kč). Firma dnes uvedla, že ke zlepšení přispělo mimo jiné snižování nákladů.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 8:53 Další šíření koronaviru v Evropě = další úvodní pokles trhů. Avast vyplatí vyšší dividendu
Patria
Pokles hlavních evropských akciových indexů v rozmezí řádově jednoho a dvou procent pro úvod obchodování předznamenávají futures v souvislosti šíření koronaviru do dalších evropských zemí.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 8:44 Z čela Walt Disney odstupuje nejmocnější muž v Hollywoodu
Patria
Robert Iger odstupuje s okamžitou platností z funkce výkonného ředitele americké mediální a filmové společnosti Walt Disney. Vystřídá ho šéf divize zábavních parků Bob Chapek.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 8:29 Roční provozní zisk Avastu naplnil odhady, zvyšuje dividendu
Patria
Původem česká antivirová společnost Avast zvýšila očištěný provozní zisk EBITDA za celý rok o 7,9 % na 483,0 milionu USD, což naplnilo odhady analytiků, oslovených Bloombergem.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 2. 5:41 Jan Bureš: Jaké budou dopady šíření koronaviru?
Patria
Nejistota spojená s nástupem koronaviru zůstává vysoká a rychlý nárůst počtu nakažených mimo Čínu je alarmující. S tím, jak se virus dále šíří, je situace o poznání komplikovanější.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Úterý, 31. března 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat