Zpět Lidové noviny Pátek, 17. ledna 2020
Hledat Rubriky 17. 1.

Lidové noviny

Pátek, 17. ledna 2020
Close
Inzerce
17. 1. 20:09 Twitter umožňoval cílit reklamy na nenávistné skupiny včetně neonacistů, ukázal experiment BBC
Lidové noviny
Sociální síť Twitter umožňovala cílit reklamy na uživatele i podle klíčových slov jako „neonacista“, „zastánci bělošské nadřazenosti“ či „islamofobové“. Ukázal to nedávný experiment zpravodajské společnosti BBC, které se podařilo opakovaně spustit placené sdělení s problematicky definovanou cílovou skupinou. Platforma se po upozornění redakce omluvila a uvedla, že problém odstranila.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,32 +0,059%
USD 24,76 -0,461%
CHF 25,84 +0,155%
17. 1. 18:21 Kladenská huť Poldi stojí, odbory nemají zprávy o zahájení výroby ani novém majiteli
Lidové noviny
Kladenská huť Poldi stojí, odbory nemají zprávy o zahájení výroby. Nemají ani informace o novém majiteli společnosti, která před rokem Poldi vydražila, informoval v pátek šéf odborů Poldi Jozef Kónya. Podle obchodního rejstříku společnost Opimo Trade, která získala Poldi loni v lednu v dražbě za vyvolávací cenu 140 milionů, koupila švýcarská firma K&SC SA. Jako její jednatel je vedený Maja Zdešar ze Slovinské republiky
 To se mi líbí Odpovědět
17. 1. 17:16 Polský Lidl stahuje zmrzliny z Česka. Na kelímcích byly špatné etikety, neupozorňovaly na lepek
Lidové noviny
Obchodní řetězec Lidl stahuje v Polsku dodávku zmrzlin Haagen-Dazs od českého výrobce Bidfood. Upozornila na to polská média s odkazem na hygienický inspektorát. Podle něj zmrzliny s příchutí strawberry cheesecake, tedy jahodový cheesecake, ohrožovaly zdraví lidí s alergií na lepek. Kelímky totiž byly označeny etiketou z jiného výrobku, který lepek neobsahoval.
 To se mi líbí Odpovědět
17. 1. 17:08 Babiš chce jednat kvůli zakázce na dálniční známky s velkými e-shopy
Lidové noviny
Premiér Andrej Babiš (ANO) se chce kvůli pochybnostem kolem zakázky Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) na systém prodeje dálničních známek setkat se zástupci velkých e-shopů. Předseda vlády mimo jiné řekl, že jde i o další obdobné projekty. O podobných zakázkách by podle premiéra měla vždy vědět celá vláda a zmocněnec pro digitalizaci.
 To se mi líbí Odpovědět
17. 1. 16:35 Volkswagen se chystá koupit podíl v čínském výrobci baterií za zhruba 13 miliard korun
Lidové noviny
Německý automobilový koncern Volkswagen se chystá koupit pětinový podíl v čínském výrobci baterií pro elektromobily Guoxuan High-tech. Agentuře Reuters to dnes řekly zdroje obeznámené se situací. Vzhledem k tržní hodnotě společnosti Guoxuan High-tech zhruba 2,8 miliardy dolarů (přes 63 miliard korun) by měla hodnota pětinového podílu činit kolem 560 milionů dolarů (téměř 13 miliard korun). Volkswagenem se ale k informacím odmítla vyjádřit.
 To se mi líbí Odpovědět
17. 1. 7:00 KOMENTÁŘ: Advokátní komora odmítá nesmyslné ataky Václava Moravce
Lidové noviny
V rámci programu zasedání představenstva ČAK konaného ve dnech 13. – 14. ledna 2020 bylo jednoznačně přijato stanovisko k té části pořadu ČT – Otázky Václava Moravce (5. 1. 2020), která se velmi výrazně dotkla jak zástupců České advokátní komory, tak ve svém důsledku i problematiky účasti advokátů v Legislativní radě vlády.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 30. března 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat