Zpět MF Dnes Čtvrtek, 16. ledna 2020
Hledat Rubriky 16. 1.

MF Dnes

Čtvrtek, 16. ledna 2020
Close
Inzerce
16. 1. 15:54 Ministerstvo nakreslilo 400 km nových dálnic. Okruh obkrouží střední Čechy
MF Dnes
Ministerstvo dopravy připravuje novou koncepci dálnic, která by aktuálně plánovanou síť rozšířila o více než čtyři sta kilometrů. Nové dálnice by tvořily okruh a měly by ulevit přetíženým komunikacím v okolí Prahy. Stavby by mohly začít po roce 2030. Koncepci ve čtvrtek novinářům představil ministr dopravy Vladimír Kremlík.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,16 -0,107%
USD 22,20 -0,279%
CHF 24,35 +0,329%
16. 1. 13:45 Zálohovat PET lahve nebudeme, stálo by to miliardy, řekl Brabec
MF Dnes
Plošný systém zálohování PET lahví Česko podle ministra životního prostředí Richarda Brabce zavádět nebude. Současný systém sběru je podle něj funkční a díky němu země plní evropské cíle. Chce ho ale dál ve spolupráci s výrobci a Svazem měst a obcí rozvíjet.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 13:29 Ceny nemovitostí ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostly o 8,6 procenta
MF Dnes
Meziroční růst cen domů a bytů v Česku ve třetím čtvrtletí loňského roku zpomalil na 8,6 procenta, o čtvrtletí dřív se ceny zvýšily o 9,2 procenta. Mezi zeměmi Evropské unie byl šestý nejvyšší. Vyplývá to z údajů, které ve čtvrtek zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat. V EU se ceny zvýšily v průměru o 4,1 procenta.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 11:11 Pražské letiště naráží na své limity. Loni odbavilo o milion lidí víc
MF Dnes
Letiště Václava Havla Praha opět překonalo svůj předchozí rekord. Loni jím prošlo o jeden milion cestujících víc než v roce 2017. Největší český vzdušný přístav ale s dalším navyšováním přeprav brzy narazí své kapacitní možnosti.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 10:10 Megxit dříve než brexit. Předměty inspirované Harrym a Meghan jdou na odbyt
MF Dnes
Jen krátce poté, co se vévoda a vévodkyně ze Sussexu vzdali svých rolí v královské rodině, nečekané životní rozhodnutí vnuka britské královny a jeho ženy vzbudilo zájem obchodníků. Okamžitě odstartoval online prodej mnoha produktů, jejichž tématem je nově vzniklé slovo megxit.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 5:00 Dopis s lidským prstem či hnůj. Nedoručitelná pošta se hromadí v Brně
MF Dnes
Na dvou podlažích v budově poštovní úložny v brněnském Králově Poli stojí v devíti skladech dlouhé řady regálů. Na nich leží vyrovnány tisíce očíslovaných balíčků a stovky tisíc pohledů a dopisů. Mají jedno společné – chybí jim platný adresát i odesílatel. Jde o nedoručitelné zásilky České pošty. Některé z nich mají bizarní obsah.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 1:00 Víno ředěné vodou ustupuje. Přibývá ale záchytů ovoce s obsahem chemie
MF Dnes
Burčák ředěný 67 procenty vody. I takový případ zaznamenali loni inspektoři při kontrole potravin. Víno nicméně přestalo být jednou z nejproblémovějších komodit, nahrazují ho jiné hříchy. Roste například problém s pesticidy v ovoci a zelenině nebo s doplňky stravy s nepovolenými látkami.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 12. srpna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat