Zpět MF Dnes Středa, 15. ledna 2020
Hledat Rubriky 15. 1.

MF Dnes

Středa, 15. ledna 2020
Close
Inzerce
15. 1. 20:39 Boeing přichází o další objednávky. Loni bylo storna více než zakázek
MF Dnes
Zveřejněné výsledky objednávek nových boeingů za minulý rok nedopadly podle očekávání krizí zmítané společnosti. Americký výrobce letadel totiž v roce 2019 více objednávek odepsal, než získal. Jen kvůli stále odstavenému modelu 737 MAX se objednávky zúžily o 183 letounů, Boeing tak svým zákazníkům dodal nejméně letadel za posledních jedenáct let.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,16 -0,107%
USD 22,20 -0,279%
CHF 24,35 +0,329%
15. 1. 19:54 První krok k ukončení války. Trump a čínský vicepremiér podepsali dohodu
MF Dnes
Prezident Spojených států Donald Trump a čínský vicepremiér Liou Che podepsali první fázi obchodní dohody. Je to zatím největší krok k ukončení již 18 měsíců trvající obchodní války mezi dvěma největšími ekonomikami světa. Trump dohodu označil na historický moment.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 18:24 Česko získá z uhelného fondu EU přes 14 miliard, nejvíce dostanou Poláci
MF Dnes
Polsko bude výrazně největším příjemcem peněz z fondu, kterým chce Evropská komise kompenzovat regionům závislým na uhlí a dalších fosilních zdrojích přechod na klimaticky odpovědné hospodářství. Z celkových 7,5 miliard eur (190 miliard Kč) získá Varšava dvě miliardy. Česko bude mít po Německu a Rumunsku čtvrtý největší podíl 581 milionů eur (14,6 miliardy Kč).
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 18:06 Oběti trestných činů dostanou od úřadu 156 milionů. Už jsou na účtu ČNB
MF Dnes
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových loni odvedl téměř 156 milionů korun na zvláštní účet ministerstva spravedlnosti, který slouží k odškodnění obětí trestných činů. Zřízen je u České národní banky. Peníze získal z prodeje majetku, který pochází z trestné činnosti. Úřad to ve středu uvedl v tiskové zprávě.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 16:06 Děti kupují cigarety na internetu. Kontrola nefunguje, zjistila inspekce
MF Dnes
České děti snadno seženou cigarety nebo tabák na internetu. Před situací důrazně varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která se o tom na vlastní kůži přesvědčila za pomoci nezletilých figurantů. K cigaretám se mohli bez problémů dostat při nákupu ve většině kontrolovaných e-shopů.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 13:29 Nastala správná chvíle pro výměnu peněz na dovolenou, radí analytici
MF Dnes
Kvůli kurzu koruny nadešel možná ten nejvhodnější čas na výměnu peněz na dovolenou. Koruna, která je nejsilnější za sedm let, už podle analytiků oslovených redakcí iDNES.cz moc posilovat nebude. Momentálně se euro prodává za 25,118 koruny.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 11:47 Část Bártova EMTC jde do konkurzu, rozhodl v insolvenčním řízení soud
MF Dnes
Městský soud v Praze rozhodl v insolvenčním řízení společnosti EMTC - Business podnikatele Tomáše Bárty o prohlášení konkurzu na majetek dlužníka. Vyplynulo to z doporučení insolvenčního správce o zpeněžení podniku, které považuje za rychlejší a hospodárnější řešení než zdlouhavý reorganizační proces, jak původně navrhoval Bárta.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 9:41 IKEA stahuje závadný cestovní hrnek, může obsahovat nebezpečné chemikálie
MF Dnes
Společnost IKEA stahuje z prodeje cestovní hrnek Troligtvis. Výsledky testů ukázaly, že obsah chemikálií ve výrobku může překračovat předepsané limity.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 0:00 Na jaře do Česka dorazí Action a Tedi, konkurence v levném zboží přitvrdí
MF Dnes
Pepco a Kik čeká nová konkurence. Na trhu s nepotravinářským zbožím zahrnujícím výrobky od krmiva pro zvířata přes potřeby pro domácnost až po hračky přituhne. Do Česka míří dva nové diskontní řetězce, které zde chtějí postavit desítky obchodů.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 1. 0:00 Bobík, holčička s fidorkou a Antirezin. Když reklamy netrpěly filtrem doby
MF Dnes
Současná reklama je nudnější a méně svobodná než ta před deseti a více lety, myslí si zadavatelé. Nekompromisní satira, známá z reklamy o neodbytné tchyni, která chtěla plot na modro, nebo o pečeném psíkovi Bobíkovi z čínské restaurace, je vzácnější i proto, že se firmy bojí reakce lidí na sociálních sítích.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 12. srpna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat