Zpět Lidové noviny Pátek, 22. března 2019
Hledat Rubriky 22. 3.

Lidové noviny

Pátek, 22. března 2019
Close
Inzerce
22. 3. 19:26 Policejní kontrola Sapy odhalila ryby ve špinavém autě i mušle v teple. Obchodníkům hrozí pokuty
Lidové noviny
Desítky kilogramů potravin neznámého původu, ryby ve špinavém autě či mušle přepravované v teple odhalila páteční kontrola tržnice Sapa v Praze. Někteří přepravci zboží navíc měli auta ve špatném stavu, a jeden ani neměl řidičské oprávnění. Na policejním webu to oznámil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan..
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,55 -0,157%
USD 22,76 -0,246%
CHF 23,15 +0,125%
22. 3. 15:37 Od dubna dostanou zaměstnanci Škoda Auto o 2500 korun více, shodla se firma s odbory
Lidové noviny
Tarifní mzdy zaměstnanců v automobilce Škoda Auto vzrostou s platností od 1. dubna o 2500 korun měsíčně. Firma se na tom v pátek dohodla s odbory, skončilo tak kolektivní vyjednávání. Průměrná hrubá mzda zaměstnance, který je odměňován na základě tarifů, loni ve společnosti činila 51 275 korun, uvedla Škoda Auto ve vyjádření.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 15:18 Nová zpravodajská služba od Microsoftu míří do Česka. Zprávy z Microsoft News bude třídit robot
Lidové noviny
Společnost Microsoft začala v Česku nabízet svou službu Microsoft News. Zpravodajství bude uživatelům poskytovat ve spolupráci s domácími i zahraničními tituly včetně regionálních novin Deník a partnerů Vltava Labe Media group, časopisů z nakladatelství Burda Praha, agentury ČTK a brzy i dalších. Oznámila to dnes v tiskové zprávě.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 14:16 Čínský prezident v Itálii bojuje za Hedvábnou stezku. Čeká se uzavření obchodních smluv za 180 miliard
Lidové noviny
Itálie a Čína chtějí prohloubit vzájemné obchodní vazby a posílit investice, řekl v pátek při návštěvě Říma čínský prezident Si Ťin-pching. V sobotu s italským premiérem Giuseppem Contem podepíšou dohodu, kterou se Itálie jako první stát skupiny G7 připojí k iniciativě One Belt One Road (nová Hedvábná stezka).
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 12:37 Veterináři začali kontrolovat tržnici Sapa. Kontrolují potraviny a přijíždějící auta se zbožím
Lidové noviny
Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. Řekl to policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy. Akce začala v 9:00, podle informací bude pokračovat minimálně do odpoledne.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 8:28 Americký generál obvinil Google, že pomáhá Číně s vojenskými programy
Lidové noviny
Předseda amerického sboru náčelníků štábů Joseph Dunford se sejde s představitelem společnosti Google, aby vyjádřil znepokojení z možné pomoci firmy při realizaci čínského zbrojního programu. Dunford to ve čtvrtek oznámil na konferenci ve Washingtonu. Některé aktivity Googlu podle amerického generála umožňují Číně získat přístup k technologiím vyvinutým v USA.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 7:00 KOMENTÁŘ: Oddlužovací novela představuje systémové řešení
Lidové noviny
Na začátku února tohoto roku byla ve sbírce zákonů zveřejněna tzv. oddlužovací novela insolvenčního zákona. Novela nabyde účinnosti prvního června tohoto roku a použije se i na dříve zahájená insolvenční řízení, ve kterých do té doby nedojde k vydání rozhodnutí o úpadku.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 20. července 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat