Zpět Lidové noviny Pondělí, 25. června 2018
Hledat Rubriky 25. 6.

Lidové noviny

Pondělí, 25. června 2018
Close
Inzerce
25. 6. 20:24 Rekordně roste počet youtuberových milionářů
Lidové noviny
Největší světové sociální sítě představily za poslední týden mnoho novinek. Soupeření YouTube a Facebooku vyvrcholilo v kalifornském Anaheimu na devátém ročníku festivalu VidCon, na kterém se sešli nezávislí tvůrci obsahu na sociálních sítích, jejich fanoušci a odborná veřejnost a který skončil o víkendu.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,99 0,000%
USD 22,90 -0,362%
CHF 22,73 -0,581%
25. 6. 16:04 Penny Market chce letos otevřít až deset nových prodejen. Řetězci stoupl loni zisk o 11 procent
Lidové noviny
Diskonty Penny Market letos pokračují v silné expanzi, plánují otevřít osm až deset nových prodejen. Nyní jich je více než 370. Řetězec loni zvýšil tržby o šest procent na 33,9 miliardy korun a zisk stoupl o 11 procent na 542 milionů korun. Letos firma očekává nárůst tržeb o osm procent. iDNes to řekl jednatel společnosti Martin Peffek.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 6. 14:39 Ve vedení České pošty byla bývalá Rathova spolupracovnice Snopková Haberová jen dva dny
Lidové noviny
Z vedení České pošty byla odvolána Barbora Snopková Haberová, bývalá blízká spolupracovnice Davida Ratha a známá exministra vnitra Milana Chovance (ČSSD).
 To se mi líbí Odpovědět
25. 6. 13:32 Z vedení České pošty byla odvolána Barbora Snopková Haberová, bývalá spolupracovnice Davida Ratha
Lidové noviny
Vystudovaná právnička řídila ve státním strategickém podniku úsek korporátnmí správy. Minulý čtvrtek ji nově jmenovaný generální ředitel Roman Knap ještě k tomu pověřil vedením divize správy majetku. Podle zdrojů LN se však ve vrcholovém managmentu České pošty udržela Snopková Haberová jen dva dny. Dotaz LN na personální změnu ve vedení podniku zatím nekomentovala Snopková Haberová ani generální ředitel Knap.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 6. 10:50 Český Google spustil nový portál pro startupy v regionech
Lidové noviny
Česká pobočka Google spustila nový portál Startup with Google, který má podpořit začínající firmy v regionech. Web obsahuje tipy od úspěšných českých startupů, bezplatné Google nástroje a školení, díky němuž získají podnikatelské a digitální dovednosti i lidé, kteří nežijí ve velkých městech a nemají okamžitý přístup k podobným informacím. Spuštění portálu doprovodí Google i přednáškami a workshopy v regionech. Google to v pondělí uvedl v tiskové zprávě.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 6. 6:00 Když nemáte vizi, kde bude vaše firma za pár let, děláte svou práci špatně, říká šéf firmy Koh-i-noor
Lidové noviny
„Ještě to trochu bolí, ale v prosinci už chci lyžovat v Rakousku,“ říká majitel Koh-i-nooru Vlastislav Bříza a jednou z berlí ukazuje na svou zlomenou a snýtovanou nohu. Sice se u toho směje, ale je jasné, že to myslí vážně a je pro to ochoten leccos udělat.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 6. 6:00 Kiwi, citrony a mandarinky se zabydlují na českých zahrádkách. Sucho ale dusí rostliny našich babiček
Lidové noviny
České zahrady se mění. Zahrádkáři v posledních letech experimentují s exotickým ovocem a daří se jim pěstovat vlastní mandarinky, kiwi, kanadské a indiánské borůvky. Rostoucí teplota exotickým rostlinám svědčí. Pěstování květáků, brambor a jablek je ale čím dál náročnější. Sucho, se kterým se potýká celá Česká republika, má za následky menší plodnost klasických rostlin a někteří zahrádkáři tak pomalu přestávají pěstovat poživatiny typické pro zahrádky třeba na Moravě.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 18. listopadu 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat