Zpět Hospodářské noviny Čtvrtek, 22. března 2018
Hledat Rubriky 22. 3.

Hospodářské noviny

Čtvrtek, 22. března 2018
Close
Inzerce
22. 3. 22:37 Světová jednička ve sportovním oblečení Nike je ve ztrátě, podepsaly se na tom změny v americkém daňovém systému
Hospodářské noviny
Ve třetím finančím čtvrtletí Nike hospodařil se ztrátou 921 milionu dolarů (19 miliard korun). Tržby ale firmě do konce února vzrostly o 6,5 procenta díky silné mezinárodní poptávce. Dobrý výsledek v zahraničí pomohl vyrovnat šestiprocentní propad tržeb v domovské Severní Americe.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,47 +0,024%
USD 20,93 +0,167%
CHF 21,27 +0,108%
22. 3. 18:48 Problémy CEFC pozastavily koupi podílu v ropné firmě Rosněfť. Zaplatili první část a pak prostě zmizeli, říkají Rusové
Hospodářské noviny
Koupě podílu v ruské ropné firmě Rosněfť čínskou společnsotí CEFC je pozastavena. První část splátek čínský konglomerát zaplatil ještě před zatčením svého šéfa Jie Ťien-minga. Peníze ale už přešly z ruky do ruky, proto je teď pro obě strany těžké se z obchodu vyvázat, uvedl zdroj agentury Reuters.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 13:32 CzechInvest má po dvou měsících novou šéfku. Výběrové řízení vyhrála Silvana Jirotková
Hospodářské noviny
Angentura CzechInvest bude mít nové vedení. Do čela agentury usedne Silvana Jirotková. Předchozího šéfa Karla Kučeru začátkem ledna odvolal ministr průmysl Tomáš Hüner (ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
Řetězec Kaufland po celý den trápí technické problémy s pokladnami. Desítky prodejen zůstaly uzavřeny 22. 3. 11:38 Řetězec Kaufland po celý den trápí technické problémy s pokladnami. Desítky prodejen zůstaly uzavřeny
Hospodářské noviny
Kaufland se od čtvrtečního ráno potýká s problémy ohledně pokladního systému. Příčina prozatím není známá. Řetězec Lidl ze stejné maloobchodní skupiny se s problémy nepotýká. Desítky prodejen Kaufland musely být během čtvrtka uzavřeny.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 3. 0:00 Kellner kupuje telefonní firmy. Buduje mediální impérium na východě Evropy
Hospodářské noviny
Finančník Petr Kellner drží krok se světovými hráči, včetně Disney či AT&T, kteří usilují o spojení telefonních a mobilních linek s nabídkou obsahu, za který lidé rádi zaplatí. Kellnerova investiční společnost PPF Group včera oznámila dohodu s norským operátorem Telenor, že koupí jeho mobilní sítě a provozní budovy v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku. Celková cena činí 2,8 miliardy eur (asi 71 miliard korun).
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 27. dubna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat