Zpět MF Dnes Čtvrtek, 15. února 2018
Hledat Rubriky 15. 2.

MF Dnes

Čtvrtek, 15. února 2018
Close
Inzerce
15. 2. 17:51 Místo křížů neutrální ostrov. Lidl je s dalšími letáky úzkostně opatrný
MF Dnes
Nový leták řetězce Lidl opět propaguje výrobky značky Eridanous s řeckou tematikou. Její obaly v minulém roce vyvolaly vlnu kritiky kvůli fotografiím kostelů s chybějícími kříži na střechách. V rámci akce Řecký týden se budou prodávat v nových baleních.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,86 +0,108%
USD 22,42 +0,451%
CHF 22,50 +0,462%
15. 2. 16:07 Indické banky tíží toxické půjčky i podvodné transakce
MF Dnes
Špatné úvěry byly v posledních letech byly spíš doménou jihoevropských zemí, teď se však přesouvá pozornost do Indie. Místní banky mají jeden z nejvyšších podílů špatných úvěrů na světě a mluví se o tom, zda se problémy v sektoru mohou nekontrolovaně šířit.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 14:37 Česká pojišťovna mlžila s poplatky. Může proto přijít až o miliardy
MF Dnes
Neumíte si sjednat platnou smlouvu, proto vrátíte peníze. Tak se dá stručně shrnout vzkaz, který ve svém rozhodnutí poslal finanční arbitr České pojišťovně. Za skrývání poplatků tak lídr českého pojistného trhu čelí trestu. Podobnou vadu mohou mít další stovky tisíc jejích smluv.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 13:34 Českého šoféra si za německou mzdu nikdo nenajme, obává se ministr Ťok
MF Dnes
Vyplácením minimální mzdy platné v západních zemích ztratí české dopravní firmy svoji konkurenční výhodu. Za německé mzdy si je nebudou v zahraničí najímat, obává se ministr dopravy Dan Ťok. Poukázal tím na případ českého šoféra, který po Německé poště vysoudil dorovnání platu na německou úroveň.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 12:11 Potravinám v malých obcích dochází dech. Stát chystá podporu
MF Dnes
Vesnic, kde mohou místní zaběhnout do krámku pro rohlíky a máslo, ubývá. V malých obcích každý rok mizí stovky obchodů s potravinami. Další drží při životě družstva nebo maloobchodní sítě i za cenu ztráty. Mluví o charitě. Teď však ve vzduchu visí naděje. Pět ministerstev jedná o tom, jak venkovským prodejnám pomoci.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 11:19 Mladí Češi budou moci od března trávit pracovní dovolenou v Austrálii
MF Dnes
Takzvanou pracovní dovolenou na jeden rok v Austrálii umožní Čechům pilotní program pracovní dovolené pro mladé obou zemí. Během roku budou moci Češi legálně pracovat a cestovat po celé Austrálii. Stejné práva budou mít mladí Australané v Česku. Informovalo o tom české ministerstvo zahraničí.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 11:07 S bylinkami ku zdraví? Testy zjistily v třetině čajových směsí pesticidy
MF Dnes
Zimní období viróz a chřipek přímo vybízí k pití vylouhovaných bylin a čajových směsí ve snaze preventivně přispívat k utužení zdraví. Některé bylinné směsi však mohou mít na lidský organismus naopak negativní účinek. Třetina testovaných čajů propadla kvůli přítomnosti pesticidů a jedovatého plevele včetně dvou čajů pro děti.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 9:10 Tištěné noviny mohou do deseti let zmizet, tvrdí šéf The New York Times
MF Dnes
Za deset let by mohla digitální platforma plně nahradit tištěnou verzi, naznačil ředitel The New York Times (NYT) Mark Thompson budoucnost deníku NYT. Už teď je číslo jeho digitálních předplatitelů vyšší než počet předplatitelů tištěných novin. I tak chce Thompson udržet papírovou verzi v prodeji co nejdéle.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 7:10 Kolik stojí chřipka? Pacienti přijdou o část mzdy, pojišťovny tratí miliony
MF Dnes
Epidemie chřipky si kromě obětí na životech každý rok vybírá i své finanční náklady. Nejvíc ji pocítí pacienti na výpadku mzdy, naopak vydělat dostanou výrobci léků, vakcín a zdravotnická zařízení. MF­ DNES se pokusila zmapovat finanční náklady chřipky a podobných nemocí.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 2. 0:55 Recese, dražší dovolené, fronty na hranicích. CZexit by byl fatální
MF Dnes
Byla by to katastrofa, shodují se zástupci byznysu na tom, co by nastalo, kdyby Češi v referendu rozhodli o vystoupení z EU. Českem by se přelila recese. Firmy by přicházely o zakázky, investoři odcházeli a nezaměstnanost rostla. Pocítil by to každý. V dražším zboží, frontách na hranicích i cenách zájezdů.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 21. června 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat