Zpět Lidové noviny Sobota, 20. ledna 2018
Hledat Rubriky 20. 1.

Lidové noviny

Sobota, 20. ledna 2018
Close
Inzerce
20. 1. 19:00 Paneláky řešily bytovou krizi, díky ceně lákají kupce i dnes
Lidové noviny
Panelové domy začínaly jako experiment, v socialistickém Československu byly rychlým řešením bytové krize. Nejvíce se jich postavilo v letech 1958 až 1990. V roce 1985 tvořila panelová výstavba skoro 99 procent všech nových bytů v bytových domech. Dnes představují alternativu pro lidi hledající vlastní bydlení. Jejich životnost je delší, než se předpokládalo, a opravami se ještě prodlužuje, sdělil analytik týmu nemovitostí poradenské společnosti Deloitte Petr Hána.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,70 -0,012%
USD 22,61 -0,447%
CHF 22,75 -0,101%
20. 1. 16:00 RECENZE: Japonská limuzína je v Ománu jako doma. Otestovali jsme luxusní novinku od Lexusu
Lidové noviny
Japonská automobilka Lexus, luxusní divize Toyoty, si pro svou mezinárodní prezentaci nové generace luxusního sedanu LS zvolila trochu netradiční destinaci: blízkovýchodní Omán. Jenže zrovna tady je LS doslova jako doma. Z velkých luxusních sedanů je totiž LS v předchozích provedeních v Ománu asi nejpopulárnějším vozem.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 13:47 Zdravotní pojišťovny loni klientům vyplatily benefity za miliardu
Lidové noviny
Zdravotní pojišťovny loni klientům vyplatily na příspěvcích na prevenci asi miliardu korun. Největší zájem je o očkování, zejména proti borelióze, a příspěvky na pohyb, vyplývá z informací od jejich mluvčích. Pro letošní rok plánují pojišťovny celkovou částku na preventivní programy ještě navýšit. Některé nabízejí i nové benefity.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 7:51 Jihočeské a Zlínské silnice jsou po nočním sněžení sjízdné s opatrností
Lidové noviny
Jihočeské silnice jsou po nočním sněžení sjízdné s opatrností. Někde sněhu napadlo i deset centimetrů. Teploty se ráno držely pod nulou, místy byla mlha. Na Zlínsku jsou silnice většinou také sjízdné s opatrností a mokré po chemickém posypu. Ve Zlínském kraji je místy mlha, na Uherskohradišťsku sněží, a dohlednost je proto snížená.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 6:00 Lyžování během jarních prázdnin? Místa ještě jsou, ale čekat se nevyplatí
Lidové noviny
Do Itálie si většina lyžařů kupuje pobyty přes cestovní kanceláře, často i s autobusovou dopravou. Naopak do Rakouska Češi častěji jezdí po vlastní ose. Ubytování si hledají sami přes webové stránky středisek nebo na portálech, jako je Booking.com či Bergfex.cz. V současnosti ale při zadání prakticky kteréhokoliv střediska zjistíte, že výběr už je značně omezený. Čím déle tedy budete otálet, tím více budete muset ustupovat ze svých požadavků.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 16. srpna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat