Zpět MF Dnes Úterý, 5. prosince 2017
Hledat Rubriky 5. 12.

MF Dnes

Úterý, 5. prosince 2017
Close
Inzerce
5. 12. 2017, 19:00 Ukulele dobývá české domácnosti. Letos se stalo hitem Vánoc
MF Dnes
Jedním z tradičních a oblíbených dárků pod vánoční stromeček je hudební nástroj. Klasikou jsou kytary a klávesy. V letošním roce se však do první trojky dostal ještě jeden, poněkud netradiční nástroj, havajská kytara ukulele.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,307%
USD 22,76 +1,050%
CHF 22,88 +0,891%
5. 12. 2017, 18:00 Nepálská letadla jsou pro EU nebezpečná. Zlepšily jsme se, tvrdí aerolinky
MF Dnes
Nepálské letecké společnosti stále nemají přístup do evropského vzdušného prostoru. Navzdory závěrům Mezinárodní organizace pro civilní letectví, která považuje jejich letecké bezpečnostní standardy za dostatečné, nezaznamenala Evropská agentura pro bezpečnost letectví za poslední čtyři roky žádné zlepšení.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 17:09 EU sepsala seznam daňových pirátů. Sedmnáctka zemí může přijít o dotace
MF Dnes
Ministři financí členských zemí Evropské unie v úterý sestavili takzvanou černou listinu daňových rájů. Zahrnuje 17 jurisdikcí mimo EU, které dostatečně nespolupracují v daňových záležitostech. Oznámil to francouzský ministr financí Bruno Le Maire. Evropské orgány pokračují ve snaze zabránit dadárkyňovým optimalizacím a únikům velkých nadnárodních společností a jednotlivců.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 15:47 Spory s hnutím Děti země by mohly zpozdit opravy dálnice D1
MF Dnes
Hnutí Děti země do dnešního dne zpochybnilo osm stavebních povolení na opravy dálnice D1 ze čtrnácti. Pokud bude hnutí v blokaci výstavby pokračovat, může se modernizace nejstarší a nejdelší české dálnice zpozdit o další rok.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 14:10 Trump je krok od největší daňové reformy od dob Ronalda Reagana
MF Dnes
Americký kongres v těchto dnech ladí poslední detaily zásadní daňové reformy, která snižuje daně podnikům i fyzickým osobám. Svůj dosud největší legislativní úspěch by Donald Trump rád zpečetil podpisem ještě do Vánoc. Kritici však novému zákonu vyčítají, že přináší daňové zvýhodnění i bohatým Američanům nebo že negativně ovlivní státní rozpočet.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 12:18 České chipsy jsou škodlivější než německé, ale chutnají lépe
MF Dnes
Časopis dTest porovnal kvalitu českých chipsů s německými a skandinávskými stejné značky. Tuzemské brambůrky sice vyhrály, co se chuti týče, avšak skončily nejhůře co do obsahu rakovinotvorného akrylamidu.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 10:52 Invaze na poštovní přepážky: klienty tam začne oslovovat ČSOB Pojišťovna
MF Dnes
Od ledna vystřídá Českou pojišťovnu na poštách ČSOB Pojišťovna. Bankovní služby i pojištění tak bude v následujících 10 letech nabízet jen jedna finanční skupina – ČSOB už má na přepážkách Poštovní spořitelnu s 1,2 milionu klientů. A poznají to i zákazníci. „Pošťáci uvidí mnohem lépe na data klienta a nebudou ho oslovovat naslepo, ale víc cíleně,“ říká šéf ČSOB Pojišťovny Vladimír Bezděk.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 5:00 Upadající značku Benetton chce spasit její 82letý zakladatel
MF Dnes
Luciano Benetton, zakladatel italského módního řetězce, si odpočinku moc neužil. Do roku 2008 se staral o svou firmu a nyní se do ní vrací, aby jí znovu zajistil někdejší lesk a slávu. „Úpadek je neúnosný,“ uvedl pro deník La Repubblica.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 12. 2017, 1:00 Mileniálové chtějí žít v módních čtvrtích ve velkých městech
MF Dnes
Vyšší sebevědomí, vyšší nároky a touha po nezávislosti. Přesně tak by se dali popsat mileniálové jako zákazníci realitních kanceláří. Mladí lidé ve věku od dvaceti do třiceti let sice sní o perfektním bydlení v příjemné lokalitě, ale současné ceny je často velmi rychle vrátí do reality.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 22. března 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat