Zpět Lidové noviny Pátek, 24. listopadu 2017
Hledat Rubriky 24. 11.

Lidové noviny

Pátek, 24. listopadu 2017
Close
Inzerce
24. 11. 2017, 20:10 Plzeňskou Škodu má nakonec koupit Kellnerova PPF. Zaplatí více než deset miliard
Lidové noviny
Plzeňskou strojírenskou skupinu Škoda Transportation koupí investiční skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. S odvoláním na čtyři zdroje Hospodářských novin (HN) to napsal server iHNED.cz.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,105%
USD 22,59 -0,080%
CHF 22,69 -0,238%
24. 11. 2017, 17:35 Chystaný úsek Pražského okruhu u Běchovic má kladný posudek EIA. Investor dostal 40 podmínek
Lidové noviny
Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi a D1 v pátek získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). O stanovisku v pátek v tiskovém prohlášení informovalo ministerstvo životního prostředí, které je vydalo. Pokud by vše šlo podle plánu, úsek označovaný číslem 511 by se měl začít stavět v roce 2020.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 16:14 ÚOHS zakázal podepsat smlouvu s vítězem tendru na mýto. Nikdo ale zatím nevyhrál
Lidové noviny
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vydal předběžné opatření v tendru na systém elektronického mýtného. Ministerstvo dopravy zatím nesmí s vítězem výběrového řízení podepsat smlouvu, řekl předseda úřadu Petr Rafaj. Podle ministerstva dopravy rozhodnutí úřadu nic neznamená, protože podpis smlouvy s vítězem není na pořadu dne.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 14:50 Evropská ochrana dat dopadá i na živnostníky. Ti to většinou nevědí
Lidové noviny
Nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation - GDPR) se od května vedle firem a organizací dotkne i živnostníků. Drtivá většina si přitom myslí, že se jich nutnost ochránit data svých zákazníků a obchodních partnerů netýká. Uvedla to dnes poradenská firma MCS Consulting.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 10:52 Elektřina i plyn podraží, domácnosti si připlatí asi o dvě a půl procenta více
Lidové noviny
České domácnosti si příští rok připlatí za elektřinu a zřejmě i za plyn. Energetický regulační úřad (ERÚ) v pátek oznámil, že pro domácnosti u elektřiny zvýšil pro příští rok část ceny, kterou určuje, průměrně o 2,5 procenta, tedy řádově o inflaci. U plynu očekává ERÚ pro příští rok stagnaci konečných cen nebo jejich mírný růst v rozmezí přibližně dvou až tří procent.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 10:25 Anticeny Sexistické prasátečko rozdány. ‚Zvítězilo‘ Free Radio a firma FEKO LT
Lidové noviny
Anticenu Sexistické prasátečko letos získalo od veřejnosti Free Radio za facebookový příspěvek, který používá jazykový sexismus, ponižující vtip a zesměšňuje světovou kampaň #metoo, v níž ženy zveřejňují příběhy znásilňovaných žen. Odborná porota vybrala reklamu firmy FEKO LT na čištění kanalizace. Na billboardu použila obrázek ženy sedící na záchodě oblečené jako prostitutky se sloganem „Výcuc všeho co smrdí“. O výsledcích letošního ročníku informovala v tiskové zprávě Petra Havlíková ze spolku Nesehnutí, který soutěž organizuje.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 9:37 Prodejci využívají Černý pátek, aby se zbavili neatraktivního zboží, říká expert
Lidové noviny
Čeští obchodníci často využívají výprodeje na Černý pátek, jen aby se zbavili neatraktivního zboží. Svou cenovou politikou, kdy spouštějí stále častěji stále více slevových akcí, si dlouhodobě kazí ceny i marže. Řekl to ředitel Marketingového institutu Tomáš Poucha. Pokud obchodníci nezmění přístup ke své cenové a slevové politice, brzy se jim to vymstí, dodal.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 11. 2017, 6:00 Kde nejčastěji chybujeme? Lidové noviny přichystaly praktický kurz češtiny
Lidové noviny
Dva roky po velmi úspěšném kurzu Čeština od A do Z Lidové noviny přichystaly nový kurz zaměřený na naši mateřštinu. První díl najdete v pátečním vydání LN. Tentokrát to bude kurz velmi praktický, který kromě výkladu pravopisných a gramatických jevů, ve kterých nejčastěji chybujeme, nabídne mnohem větší prostor pro procvičování.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 18. srpna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat